Bütün güzel kadınlar evli midir efem?

Merhaba efem;

Efen son 1 haftadır apartmana yeni taşınan hoş bayan ile asansör'de sık sık karşılaşmamız efem. tabi ön yargılarım tavan yapmış olduğu için ve her karşılaşmamızda kadını yalnız görmemden kaynaklı olacak ki, bekar sanıyorum efem. (yüzük de yok parmağında) akabinde sık sık karşılaşmamızın tesadüfden ibaret olmadığını sanıp yine bir asansör karşılaşmasında gülümseyerek ''hahaha çok sık karşılaşıyoruz efem, bence bu tesadüf olamaz'' soruma ''hahaha ben de evliyim ne tesadüf dimi'' yanıtı aldım ve got olmam. ardından asansör artık bana çok itici geliyor efem. 6. katta oturmasam merdivenleri kullanıcam öyle yani.

ardından yine bir akşam vakti efem, tüm eski ilişkilerimi gözden geçirerek; bu olayıda kısmet ve kadere bağladım. olmayınca olmuyor efem.

Bütün güzel kadınlar evli midir?

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• evet öyle düşünüyorum,çünkü kız evlenince daha bi güzellik gelir ona kadın gibi kadın olur.ne demek istediğimi anlarmışsındır umarım

0|0
    0|0
  • Yoo daha evlenmedim :D

0|0
    0|0
  • 30'dan sonrası.

0|0
    0|0
  • önce şu konuşma tarzını değiştirmelisin bence:/ cidden itici.

1|0
    0|0
  • evlidir ya o kadınmı kızmı nese işte ama sen bu efem lafını kullanırsan biraz daha ölene kadar evlenenmezsin klasik erkek uslu erkk tipini oynuyomuşsun gibi

0|0
    0|0
  • efem efem kusasım geldı

1|0
    0|0
  • Kısmet :D dediğin gibi olmayınca olmuyor :D

0|0
    0|0
  • değildir efem ..

0|0
    0|0
  • hahaha supermıs

0|0
    0|0
  • hayır değildir.

0|0
    0|0
  • Haha, çok hoşuma gitti efem. Evet bazı güzellerde evde saklanıyor göstermiyor endamını.

0|0
    0|0
    • o evlerde saklananlara söyleyince dışarı çıksınlar biraz, ortalama yükselsin.

• Bekar hatunları zan altında bırakıyorsun.

0|0
    0|0
  • çok iticisin efem bekarı bile dönüp bakmaz sana efem .

1|1
    0|0
  • Zannetmiyorum ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yav ama olmaz ki ya. efem efem gına geldi artık haa. Sen bir modlar iki. Nedir senden çektiğimiz arkadaş. hayatında karıyla kızla karşılaşmayasın emi. Götsüzadamı.

1|0
    1|1
  • offf hatun cok pis gol atmış ama senin sucun yok efem.

0|0
    0|0
  • öncelikle zırt bırt efem yazman çok itici.

güzel kadınlardan ziyade akıllı kadınlar evlidir. çünkü akıllı kadınlar dogru erkeği bulunca nasıl elde edebileceğini iyi bilir;)

0|0
    0|0
  • çok çılgınsınıx

0|0
    0|0
  • Yanlis gozlem

1|1
    0|0
  • elin oğlu kapar..doğrudur..

0|0
    0|0
  • ya evlidir, ya da evlenmek üzeredir. ya da yaşı çok küçüktür. Elimizi hızlı tutalım dostum, yaşlanıyoruz. :))

0|0
    0|0
  • Güzel kadın ilişki ihtimalleri : Evli, ilişkisi var, serbest bir ilişkisi var, karmaşık bir ilişkisi var, nişanlı, yalnızca sevişiyor.

Çirkin kadın ilişki ihtimalleri : İlişkisi yok, ilişkisi yokun dibi !

0|0
    0|0
  • Hayır efem

0|0
    0|0
  • efem efem egeli misin birader?

0|0
    0|0
  • bi bitmedin haa.

0|0
    0|0
  • Tüm eski ilişkilerini negatif anlamda kısmet ve kadere bağladığına emin gibiyim.

0|0
    0|0
  • genel olarak evli olabilir

0|0
    0|0
  • yok evlenince güzellijleri giditor.

0|0
    0|0
  • Evet evlidir efem

0|0
    0|0
Yükleniyor...