Kayak yapmayi bilenler bir beri gelebilir mi?

Arkadaslar 30 yasindayim ve hic kayak yapmadım cumartesi gunu gitmeyi dusunuyoruz ailem daha once gitti ama ben hic gitmedim. cok zor oldugunu soyluyorlar acaba puf noktalari var mi? Yapabilir miyim cok korkuyorum ama ayni zamanda da ailem kayaktayken evde durmak da istemiyorum fikirlerinizi alayim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ayaklarını A yap, yani önleri birleştir arkaları ayır. Arka kısmı ne kadar yaklaştırırsan o kadar hızlı, uzaklaştırırsanda o kadar yavaş gider. Çok dik yerlerde deneme, bir de ben ilk kaydığım zamanlarda baktım hızlanıyor ya da yan falan gidiyor yere atıyordum kendimi :D

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yere dusunce de kalkmiyorum demisti yigenim 😄

• Kalkması eziyet zaten onlarla, bir de yorulunca insanın kalkası gelmiyor

• Ahahah otururum kalkamam ben kesin 😄

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 3 saat icinde ögrenmen mumkunmus gecenlerde arkadas gitti öyle dediydi

0|0
    0|0
    • Hadi ya yetenekliymis desene arkadaşın

• düse kalka ögreneceksin isin zevki orda zaten :))
      hemde eylence olur güzel bir ani
      iyi eylenceler

• Teşekkür ederim 😁

• Ya boşver kayağı felan çocukluğunu yasa al bir poşet koy totonun altinaa valla senden iyisi olmaz:)

0|1
    0|0
  • Kesin düşeceksin orası ayrı. Hem bunu göstermeden yazarak anlatamam ki. Bacaklarını aç kar sapanı şeklinde yap ayaklarını ve kalçanı dışarı çıkar dengeni sağla. Hangi dağa gideceksin? Ben de cumartesi gitmeyi düşünüyorum da

0|0
    0|0
  • aaa guzel kayarım ben :D

0|0
    0|0
    • Vay karektersiz yazacak baska yorum bulamadin mi

• ahahha utanirim ya birilerinin uzerine dusersem 😄

• ilk once kısa bı egıtım veriyolar :D oyle acayıp suratlı gıdemezsın ılk baslarda :D

• Dağdan kaymadım hiç ama buz pateni yaptım. :D

Kıçının üstüne düşmeden öğrenemezsin. Zamanla öğrenilecek birşey. Reflekslerin ne kadar kuvvetle o kadar çabuk öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • Gorecegiz artik refleksler ne durumda 😄

• boş ver kayağı sen bir kızak kirala o daha zevkli oluyor

0|0
    0|1
    • Onu kontrol etmek daha zor dediler baskalarinin uzerine giderim diye korkuyorum 😄

• Alplere gidecegiz yassah burada hersey 😄

• olmaz biz türküz mangalsız olmaz illa o duman tütecek

• Odaklan ve öğren büyütme gözünde..

0|0
    0|0
  • Zor degil 5 6 yaşlarndaki bebeler kayıyo zor degil

0|0
    0|0
    • Iste onlar kucukten alismislar benim yas olmus 30

• Seviyene gore pistler varmis yani komaydan zora dogru cok tesekkur ederim Allab razi olsun

• Sendende allah razı olsun dikkat et aklım sende kalmasın allaha emanetsin

Kızlar Ne Diyor 2

• öğrenirsin, geçen yıl 45 yaşında bir tanıdığım öğrendi. çok zor değilmiş. sadece ilk gün hocayla çalıştım dedi.

0|0
    0|0
    • Artik bizde hoca tutariz napalım 😄

• olsun bir kere öğreneceksin neticede. değer bence. ki iki saat yetebilir bile

• Teşekkür ederim inşallah oyle olur :)

• Zor degil 1-2 ders alsan hatta ailenden birisi sana ogretmeyi denese hemen uyum saglayabilirsin. Puf nokta verebilecek bir sey gelmiyor aklima ama hemen alisirsin merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...