Yaptigim spor bir karindan bir gogusten goturuyormus gibi hissediyorum?

http://i58.tinypic.com/8wjshw.jpg

Gobegim yok ama yine de belim kalin daha cabuk inceltebilecegim bir yol var mi? bir de ğoguslerim kuculuyor kafayi yeme asamasindayim. Spor hocama sordum istiyorsan sismanla dedi o gogusler senin degildi ki zaten dedi. Tabiki sismanlayacak halim yok ama nasil diri tutabilirim gogusleri? 2 ayda 6 kilo verdim sporla son 3 haftadir haftada 2 kere de spinninge katiliyorum ustune ya da oncesinde 1 aaat cardio yapiyorum fitness calisiyorum yememe icmeme 2 haftadir baya dikkat etmeye basladigimdan farki daha cabuk gordum zaten 2 haftadir hic istahim yok sporu verimsiz yaparim diye bir seyler yemeye calisiyorum. Karnim da duz ama daha gergin dursun istiyorum bunun icin nelwe yapmaliyim? Aslinda 5 seans sonra spor programim degisecek sikayetlerimi hocama mi soylesem?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar istedim şöyle bir resim atmadın bana kız :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Heralde yani söyleceksin ki daha sen alıştırma esneme programı yapıyorsun asıl programa geçtiğinde hani göğüs buyumesi biraz hormanal ama f16 füzesi gibi dimdik hatta yukarı bile bakacak bele gelirsek ağırlıkla karın veya bel esnetme çalışma sopa çevir ve plates bu arada vücut bir butundur bolgesel zayıflama yoktur heryer eşit zayıflar

0|0
    0|0
    • Pilatese de katilmak istiyorum da genelde sabahlari oluyo :D 3. programa gececegiz

• Oğrenip kendin de yapabilirsin pilatesi seanslara gitmeye çalış

• spor hocani degistir bence :)))

0|0
    0|0
    • Baska bir hocaya mi program yazdiriyim?

• evet.. baska bir hocaya yazdir.. bakalim o bu durum karsisinda ne diyecek

• Oradaki bardak kahve bardağımı, Kahve yasak :D
    Şeker var onda :D

0|0
    0|0
    • O bardak degil kase, ben zaten kahve ve diger sicak icecekleri icmem^^

• Kase mi o daha kötü d[^_^]b
      Supangle falan yemiş olabilirsin...

• Valla benim kasem degildi bilemedim

• geçengün instagramdada paylastın zaten spor hem gogusten hemde gobekten goturur zaten

0|0
    0|0
  • O belinde ki kemikler daralmaz ki boşuna uğraşma onun yerine göbekten hiç kilo alma squat yap kalçan büyük olsun ince bele büyük kalça güzel durur

0|0
    0|0
    • Kalcam guzel de programda squat yok şu an ekleticem onu haftaya yeni programa :D

• ha ha ha haaa yine spesifik ve kendine has uslubu olan sorunla karşımızdasın :D

0|0
    0|0
  • spor iyidir kökleyici bayan.

0|0
    0|0
  • yaptığı sporda çekyatta uzanmak heee

0|0
    0|0
  • modem güzelmiş

0|0
    0|0
  • Şikayetini hocana bildir.