Erkek olmanın avantajları - Kadın olmanın avantajları ?

Ben başlayayım

Bi kere bıyıklarımızı almak zorunda değiliz

Duşta en fazla 10 dakika

Sevgiliye giderken ceketi almak yeterli

Adet olmuyoruz :D

Askere biz gidiyoruz yanı vatan bize emanet

Arkadaşlarla geğirme yarışı bile yapabiliyoruz

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• erkek olmak çocukluktan başlar sünnet olursunuz :) ondan sonra okul biter askerlik gelir askerlik biter iş gelir ev araba düzen kurma. bunlar zordur bunun dışında, her ay regl olmak yok bıyık almk yok, namus gibi dikkat etmeniz gereken tabu yok ( biri dışardan iftira atsa bile rahatsız olrsunuz), makyaj giyim derdi yok. hemde 9 ay kendınız dısında bi can taşımıyosunuz ohhh paşalar gibi hemde :D

kadın olmanın avantajını bulamadım 1 şey dışında. bana sorarsan kadın olmanın tek iyi yanı anne olmak. çünkü erkekler yapısı itabiriyle karnında bebeğimizi taşıyamıyor :)

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annelik duygusu herseyin en yucesi

1|0
    0|0
  • kız olmanın en büyük avantajı birden çok ayakkabı çeşitleri çanta çeşitleri zart zurt var erkeklerde o imkan fazla yok :D

0|0
    0|0
  • Kadın olmanın avantajı:Ağır yükleri erkekler omuzlar:)

1|0
    0|0
  • Özgürlük bakımından erkek olmak isterdim onun dışındakileri arkadaşlar söylemiş zaten

0|0
    0|0
  • evlendiğimizde çalışmak zorunda değiliz. sünnet gibi bir derdimiz yok. en çirkinimizin bile alıcısı var :D

0|0
    0|0
  • Senden bir parça oluyor.

En mükemmeli bu.

Bayanlar da annelik erkekler de babalık duygusu en mükemmeli bu.

0|0
    0|0
  • keşke erkek olsaydım valla çok rahatsınız eve gecede gelseniz size karışan olmaz ama biz gelsek 40 tane soru sorarlar .. kız olmanın avantajı yok bence anne olmak dışında

0|0
    0|0
  • Sen saymışsın işte.

1|0
    0|0
  • erkeklerin peşinden koşmuyoruz,püf noktamız yok, aklıma gelimyo :)))

0|0
    0|0
  • sünnet derdimiz yok askere gitmiyoz

0|0
    0|0
  • kiz olmanin vatandasi biz estetigiz bize bir sürü erkke asik olur güzelligimizle her seyi elde ede biliriz ve istetedigmiz zaman cinsel ilsiki yasay bilyioruz illa ereksyon yasmamiza gerek yok :D her is bize düsmüyor yani erkeekelre zor is düser bize hep kolaylar agir yük kaldirmaya mecbur diiliz erkekelr yapiyo biz 9 ay karninda ocuck tasimayi hisseidoyruz ve erkekelrden 70% daha cok heyecnalaniriz biz güzeliz zarafetliyiz estetigz yetmezmi erkekeler bunu elde etmek icin ugrasip cabalamalari egrek bizde zaten cinsimizde var bu güzellik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gardaş hayat sana güzel ne desek boş şimdi sana

bıyık, duş, ceket boş işler

adet görmüyoruz diyorsun o konuda haklısın

ben ne kızlar tanıdım vatan sevdalısı asker olmak için can atan biz keşke gitmesek yok yaş küçültelim daha neler neler

BEN KADIN ERKEK EŞİTLİĞİNDEN yanayım

AYRIMCILIĞI Sevmem

birde bayanlara sor bayan olmanın zorlukları nelermiş diye

0|0
    0|0
  • ayakta işiyebiliyoruz:))

0|0
    0|1
  • Bi laf var dünya kadar malın olacagına fındık kadar ... olsun.En büyük avantaj bu kullanmasını bilene.

0|0
    0|0
  • erkekler her türlü avantajlı tartışmaya gerek yok uzun sürer şimdi

0|0
    0|0
  • yemekteyken zırt pırt makyaj tazelemeye gitmiyoz :D

0|0
    0|0
  • askere gitmek , baba olmak

rahat olmak

0|0
    0|0