Body building ile omuz genişler mi?

Omuzlar genişler mi bu sporla bir aydır ilgileniyorum omzum dar göğüs yok biraz göğüs omuz olmalı erkek te genişler mi yaşımızı almışmıyız hep böyle mi kalır usta adamlar yazsın lütfen

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genişler tabiki Ama adam gibi hakkını verirsen uyguladığın harekelerin Misal veriyorum Omuz kaç grubtan oluştuğunu bu grupları çalıştırabilmek için en etkili hareketleri yapmalısın Ve en sonunda sporda bana göre denge hareketlerini düzenli ve gücünün yettiği kadar uygulamalısın.. Bu da barfikstir. Kollar geniş açılarak yapılan barfiks Mutlak suretle omuzlarını genişletecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gelişir tabiki, herşey dört dörtlük olursa.

0|0
    0|0
  • yaş kaç? ona göre bişi söyliyim

0|0
    0|0
    • Yaş 24

• Hiç ölçmedim

• zaten omuzlar normalmiş, Bana göre biraz kas falan yaparsan iyi görünecektir zaten aşırısı çok anormal görünüyor, ayrıca dar omuz diye bir şey yok. zayıf ve kassız olan bir insan hep dar omuzmuş gibi görünür ama öyle değil :) iskelet sistemine rontgenle baksan onunda normal omuz ölçütlerine sahip birinden farkı yok. böyle şeyler genelde kasla ilgili oluyor fakat. erken yaşta başlıyanların gerçekten omuzları çok geniş olur

• Olumlu.

0|0
    0|0
  • Valla bnde ne giysem omuzdan darr:) / omuz sporla biraz gebisleer ve hacim kazanir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...