Oğlumu (7) hangisine yazdırim beyler?

Selam arkadaşlar bir sorum olcaktı. Ben oğlumu dövüş sporuna yazdırcam ama karate ile kung fu arasında kaldım. Oğlum biraz cesaretsiz, konsantrasyonu bozuk ve sinirli aynı zamanda. İçinde birikmesini istemediğim ve kendini savunmasını istediğim için bu ikisinin arasında kaldım. kung fu hocası çin. Karatedeki alman. Hatta ikisine yazdırsam olurmu?

0|1
1150

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• öncelikle dövüş değil savunma sporu bunlar. onlar çok eskidi artık daha komplike sporlar var aikido jijitsu gibi daha felsefi sporlar hem disiplin hemde güzel ahlak ve saygı konusunda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence ninjutsu ya vermelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tekvando diyorum. Karate Kung Fu boş işler kendini savunması ve ciddi iyi bir egitim alabilmesi için tekvando daha iyi. Ama illa onlardan biri diyosan ikisine aynı anda yazdırma. İkisine aynı anda zor alışır. Kendini önce bir alanda geliştirsin. Hemde yerinde olsam ikisisinin de dövüş stilini internetten video olarak izletirdim. Hangisi ona daha güzel gelirse onu seçsin. Ama dedigim gibi en iyisi tekvando. Çinliyi Almanı boşver sen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...