İlişkiler ne kadar göz önünde yaşanmalı ?

face sevgilinizle ikinizin resmini illaki koyar mısınız ya da koydurur musunuz ? koymazsa ne yaparsınız ya da siz koymazsanız sevgiliniz ?

cevaplarınız önemli dalga geçmeden yazarsanız sevinirim :) teşekkürler..

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle biriyle birliktelik yaşamam zaten yok resim i koyacakmış yok bana resmimi koyduracakmış :) Yani öyle sevgilim ve öyle kişiliğim olmaz olmayacağından da böyle bir sorun yaşanmaz. Onun sevgisi face'ye koyulan iki resimden ibaret olacaksa sevgilim olmamasını dilerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim sevgilimden face'e ne ki la ?

0|0
    0|0
  • Facebook'a ben kendi resmimi bile koymuyorum değil ki sevdiğimin resmini koyayım.

1|0
    0|0
  • Ben ailemin duymasını falan istemezdim nedense aile olayı işin içine girince ben soğuyorum.

1|0
    0|0
  • faceleri dondurun bu sorun ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • İsterse koyarım isterse koymam onun yorumunu isterim :)

0|0
    0|0
  • kimin kime koyduğunu pek anlamadım:S

0|0
    0|0
  • Sevgilimle fotoğraf çekilip internette paylaşmaya pek sıcak bakmıyorum. "İlişkisi var" bile yapmam Facebook'ta. Kime, ne kanıtlamaya çalışacağım...

0|0
    0|0
    • bazıları böyle düşünenler için aldatıyor ya da çapkınlık yapıyor gibi düşünüyor gerçekten böyle midir diye düşündüm ve sorma ihtiyacı hissettim :) teşekkürler yorum için

• Hayır, kendime güveniyorum ve sevdiğim kadının da bana güvenmesini istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• bir ilişki yaşıyorsam hiçbir ortamda gizlemem.. facede de koyarım sevgilimle birlikte tüm resimlerimizi.

0|1
    0|0
    • Soruna çok güzel bir cevabım vardı ama hala cinselliğe yazamıyorum farketmemişim 4 paragraf yazdım gitti :( :)))

• Level 4 altı yazamaz kurallar mevcut :) Başka sefere :)

• ilişkiyi fazla göz önünde yaşamak yıpratır. herkezin ne yaptığınızı bilmesine gerek yok ki. size özel olsun. iyi olmaz yani, hep mutlu görünmek zorunda hşssedesin kendini.

1|0
    0|0
  • Resim koymam genelde nazar inanıyorum ama illaki ilişki durumu olacak hemde herkese açık ayarıyla ona takıntılıyım...

0|0
    0|0
  • bana inandırıcı gelmiyo öyle vıcık vıcık ilişkiler.özel hayat adı üstünde benim için özelse o insan insanların gözüne sokmaya gerek yok zaten herkes bilir onunla bir ilişkim olduğunu onun benim için özel olduğunu

1|0
    0|0
  • foto konur da her dakika duvarlarında aşkım bebeğim yazan ilişkiyi yaşamakla kalmayıp yaşattıran kesimden nefret ediyorum.özeli yok böyle ilişki mi olur.koymazsa foto koymasın ama ilişki yapacak sahibi var belli olsun

0|0
    0|0
  • Faceye bağlı iliskiler artık simdiki iliskiler. Göz önünde yasanmamalı bence iliskiler.

0|0
    0|0
  • kizlar severler genelde göz ónünde olmayı erkeklerde kismetleri kapanmasn die istemzlr .

0|0
    0|0
  • koymam çünkü kıskanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...