Fitness e gidenler bakabilir mi lütfen?

Iyi günler ks halki benim sorum şu; pazartesi fitnesse başladim ve 2 günde bir gidiyorum. Daha önce bu sporu yapmistim ama ara verince baya hamlaşmışım.. Kol kaslarım cok ağrıyor ayni zamanda gögüs kaslarımda öyle... Bu ağrılar icin neler tavsiye edersiniz ne zaman gecerler bilgisi olup yorum atan herkese tesekkurler :(

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bir sonraki sporda geçerler:) bidaha o kadar hamlama, anormal ağrı varsa kas gevşetici-ağrı kesicş alabilirsin ama gerek yok bence.. Çok fazla bir ağrı değil ve geçicidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamladığın için normal yapacak bişey yok zamanla geçer. Uzun süre ara verdiğin için birer gün arayla git bence şimdilik. gitmediğin günler dinlensin kasların. Haftada 3 gün git yani.

0|1
    0|0
  • Açma germe hareketleri yaparak başlasan ve bunu sporun bittiğinde de yapsan, en azindan kol kasların için işe yarayacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Uzun süre hareketsiz kaldığın için olmuştur hareketleri yavaş yavaş arttır bir anda ağır yük kaldırma :)

0|1
    0|0
  • geçer ya 2 3 antrenman sonrasında

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim haftada en az 5 gün sporuna git bir gün git bir gün gitme öyle olmaz bu işler fitness emek ister , zaman ister , iyi beslenme ister. Ağrılara gelincede en az 1 hafta sürebilir kişinin toparlanma gücüne bağlı herkes bir değil. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Iyi günler

0|1
    0|0
  • Bir hafta içinde yok olacak 40 kilo ağırlığa geldiğinde gelişme ağrıları sert ağrı başlıyacak oda max 2 haftada geçiyor.

0|1
    0|0
  • bişey yapmana gerek yok zamanla geçer kendiliginden 1 hafta 10 güne, vücut hamlamış ondan agrıyo, ama dolgit falan sürersen kas agrını alır

0|1
    0|0
Yükleniyor...