Fitness için ne yapmalı? Ne yapmamalı?

Beslenme konusunda neler yapmalıyım? Ekmeği kestim. Karbonhidrat oranımı oldukça düşürdüm. Proteini arttırmaya çalışıyorum. Vejeteryanım. Süt ne kadar etkili olur? Bir de çayın zararlı olduğunu söylüyorlar. Ben de ciddi anlamda bir çay tüketicisiyim. Vücutta su tuttuğunu söylüyorlar ama çay diüretik bir maddedir. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer karbonhidrat alımını çok fazla düşürürsen vücudun parlaklığını kaybeder ve güçsüzleşmeye başlarsın. Günde en az 3 ince dilim tam tahıllı veya kepek ekmeği yemelisin. Proteini ve karbonhidratı dengeli tüketmeli, bol su içmelisin. Herhangi bir kalp rahatsızlığın yoksa da yemeklerden yarım saat veya 1 saat sonra da yeşil çay içebilirsin. Vejeteryan olduğun için beslenmen konusunda bir bilgim yok ama bu siteye bakabilirsin. http://www.womenshealth.com.tr/kategori/beslenme/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• fitnes için ne yapmalısın? spor salonuna gitmeyi dene

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende vejeteryandım.. ama karbonhidratı bırakmadım. Karbonhidratlı yemeklerin sağlıklısını tüketiyorum. Beyaz ekmek yerine tahıllı ekmekler pilav yerine bulgur vs.. Protine alıştım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...