Kaliteli ilişki nasıl bir şey be ya ..biri bana izah etsin?

Neymiş efendim "Kaliteli bi ilişki arıyorum"muş. Prada koltukta mı sevişelim? Nevresim takımımız Gucci mi olsun? Söyle tatlım, çekinme bak.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• markalı olsun :D

• Hayır kaliteli ilişkinin markaları var mesala.. Yusuf ile züleyha - kerem ile aslı - leyla ile mecnun - ferhat ile şirin vs. Vs..Bu formatta adını çıkarabilen ilişkiler 'kaliteli ilişki'dir.. :))

• bunlara ek olarak
      kuzey cemre aşkı:DDDDDDDDDDDD

• :)) Aman o düşman başınaa :D

• Kalitesiz olanına da örnek verseydin iyiydi..

• hayır ... aşk belden yukarı cinsinden dr kaliteli ilişki link byle değil yani ...

• hmmm nevresim dior olsun mümkünse

• hayır guccınınde paklayamadıgı ılıskıye denır:)

• Saygı sizlere omur olmayan iliskiler kalitelidir "bence".

• Abii ya senin kafan güzel.

• uzun yıllar devam edicek saygı sevgi ve dürüstlüğün kaybolmadığı bir ilişki ortak yönlerin çok olması da önemli

Erkekler Ne Diyor 5

• ben kalite derken daha çok dış etkenlere dayanıklılığa ve ağır kullanıma uygun olup olmamasına bakıyorum...asdasdasd

• Gazlı passat almayı düşünüyorum sevgilim için. kaliteyi ucuza kullanırım ilişkilerimde.

• kaliteli ilişki bence insanın kendine yakışanı giymesidir. dışarıya çıktığında görenler var be panpa ne kaliteli ilişki yapmışsın kendine demeliler. Bir görünüşle herkesin aklını alabilmelisin kaliteli ilişkiyle. :)) şaka dostum kaliteli ilşkinin tek koşulu şudur iki oldun aklı başında insanın birbirlerini sevip kendileri dışında hiçbirşeyi hiçkimseyi mutluluklarına dahil etmemeleri ve özellikle maddi dünyevi şeyleri kendi mutluluklarından uzak tutmalarıyla olur.

• galiba dondurmayı madoda yemek, hafta sonları nişantasında takılmak, birleşme esnasında prezarvatif kullanmak. Bide kimse kimseye pek karışmıcak. sazanlık yapmadım umarım.. ;)

• Elinde iyi ortasaha oyuncuların yoksa kalite bekleyemezsin...

Yükleniyor...