Biliyorum çoğunuza kelimeler yetmeyecek ama...

Kişiliğinizi yazarak tanıtır mısınız ama sizden istediğim şey göz renginiz saçınız vb. şeyler değil bana ince noktalarınızı anlatır mısınız içinizden geldiği şeklide mesela aşırı duygu patlamalarınızı en çok ağladığınız veya güldüğünüz anları felan mesela normal günlerdeki duygularınız nelerdir ve de hisli veya duygusal olduğunuz zamanlardaki hissettiğiniz şeyleri çok iyi anlatamadım biliyorum ama birazınızın anladığını umuyorum okul ile ilgili bir şey var da yazı yazmam gerekiyor ve bana birazcık ilham verebileceğinizi umuyorum şimdiden teşekkür ederim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu belirteyim internet de dolaşırken bu siteye rastladım ve buraya üye olmamın sebebi de senin bu kişilik hakkında ki sorun...

kendimi nasıl anlatırım bilmiyorum çünkü çoğu zaman ben de kendimi anlamıyorum ve tuaf birisi olduğumu düşünüyorum ben hep hayalci bir insandım bu hep böyleydi 26 yaşıma gelmeme rağmen bu tutum değişmedi hayallerim ne para ne de şöhret ben hep kendimi üzgün ve yalnız olarak hayal ediyorum ve biraz da öyleyim hayatım da çok büyük sorunlarım yok ama beni asıl rahatsız eden de bu sanırım hep kurtarılacak birini ve ya düzeltilecek bir şeyler olsun istiyorum sanırım bu benim içimde ki koruma duygusunun aşırı gelişmiş olmasından kaynaklanıyor mesela son yıllar da hoşlandığım bütün kızların büyük sorunları vardı en sonuncusu ise beş aylık hamile ve evli değil ve ben hiç üzerime vazife olmamasına rağmen bu kıza aşırı derece de sahiplenme duygusu besliyorum ama bunun benim için doğru olmadığının da farkındayım anlatacak daha çok şey var ama şimdilik bu kadar yeter sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• duygusal değilimdir.hep hedefe odaklanırım insanları kullanırım.cimriyimdir .yalan söylerim. çok orjinal espirelere gülerim çok pis laf sokarım.en son ne zaman ağladığımı hatırlamıyorum.Beğendiğim bir kız olunca gider direk söylerim asılmam laf atmam sulanmam .bakımlıyımdır.biscolatadaki lere benzerim :D yok abarttım biraz. özel günler için şiir ezberlerim,romantik ortam hazırlarım ama istediğimi elde edinceye kadar.yanımda sevgilim bile olsa daha güzelini gördümmü aldatırım. of ne kötüymüşüm bee inş Allah cezamı vermez.kendimi geliştiririm devamlı bu kadar

0|0
    0|0
  • çok duygusalımdır ve herşeye çabuk alınırım ufak bir kırıcı sözde hemen gözlerim doluyor bazen gülüyorum ama gülmem için bir neden olunca mesela espri fıkra gibi şeylere gülerim

0|0
    0|0
  • Normal günlerde çok tuhaf duygular içinde olabiliyorken, normal olmayan günlerde de tuhaf duygular içerisinde olabiliyorum. Hisli gibi duygusal, aşırı patlayan ve normal günlerde tuhaf olaylara gülen, normal olmayan günlerde garip olaylara ağlayan biriyimdir. En son alt komşumuzun oğlu merdivenden düşünce çok gülmüştüm. Biliyorum gülmemem gerekiyordu. Çünkü dostluk, sevgi ve komşuluk bize böyle öğretilmemişti. Bu yüzden de nefis konusunda problemlerim olduğunu düşünüyorum. Ama o çocuk nefis bir şekilde düştüğü için nefsime hakim olamadım.

0|0
    0|0
  • Betimleme yapalım, doğadan insana, insandan doğaya akataralım.

0|0
    0|0
  • Beni en iyi bu anlatır link

0|1
    0|0
  • Bol su içen ağzına hiç sigara sürmemiş normal yaşayan herşeye ağlamayan ama sinirlenebilen nefes alan bir insanım

0|0
    0|0
  • Yazarsam roman olur.

0|0
    0|0
  • kelimeler yetmez ilham şart ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Nutella gibi adamım (︶︿︶)

1|0
    0|0
    • peki bana anlatır mısın bunun hislerle ne ilgisi var mesela nutella insanlar onu yerken ne hisseder

• Mutlu olurlar genelde, e benimle konuşan biriside mutsuz olmaz. Bende mutlu ederim.

• Çikolata yiyince insan adrenalin depolarmış. Ve iddialara göre çikolata yemek, sevişmekten daha büyük mutluluk verirmiş. Lisede biyoloji hocam söylemişti bunu.

Derste suskunduk ve "madem konuşmuyorsunuz, ben de çikolata yiyeyim." demişti. Nedenini sorduktan sonra bize o cevabı vermişti.

Kızlar Ne Diyor 5

• Duygu patlaması yaşarken sordun bu soruyu..

İçim hep kıpır kıpırdır nerde ne şekile olursam olayim gülmek için pay çıkartırım damarıma basarlar yıpratırlar her şeyimi elimden alırlar. Çok mutlu olduğumda kahkahalar atarken birden ağlamaya başlarım ağlarken güler gülerken tekrar ağlarım değişik bir yapıdayım bir anım diğerini tutmuyor nedense. Ben mutlu olamıyorum arkadaş. Çok basit şeylere bile gülebilirim çünkü saklamak istediğim çok şey var bu yük bana ağır geliyor gülümseyip geçiyorum derdimden kime ne ki ?

Sevgiliden ayrılma durumlarında nefes alamayacak dereceye gelene kadar ağlamıştım birde anneannemin cenazesinde parçam koptu gitti hissizim hala ve en son ne zaman ağladın diye soracak olursan ağlıyorum şimdi duygusalım annem ben fenayım valla değmeyin yarama.

0|0
    0|0
  • Roman olabilir karışmam. Genel olarak sinirliyim çok çabuk sinirleniyorum. çok şüpheciyim,aşırı meraklıyım. Endişeliyim, paranoyaklık derecesinde bazen. Hayatımda en çok önemsediğim kişiler annem babam ve kardeşim kendimden ileri plandalar benim için. Zor aşık olan ama aşık oldu mu da zor unutan biriyim. Kendimi aşıkken çok tutkulu görüyorum biraz fazla şehvetli olabilirim bilemiyorum. Yalana iki yüzlülüğe asla tahammülüm yok.Aynı zamanda aptal insanlara tahammülüm yok. Aslında inanılmaz duygusalım bunu biliyorum zaten ama dışarıdan duygusuz acımasız görünüyorum bilinçli bir şekilde çünkü biliyorum dünya beni çok yıpratır maskem korunma aracım da bu benim duygusuz görünürsem canımı acıtmazlar diyorum. Nedendir bilmiyorum içinde ölüm geçen ya da gelecekten bahseden (kim ölür kim kalır meseleleri) hemen gözlerim doluyor. Hayvanları çok seviyorum birçok insandan daha çok seviyorum. Bu arada gerçekten sevdiğim sayısı cidden azdır insanları genelde sevmem. Çok kıskancımdır ama sevgiyi kıskanırım. Mesela bir kardeşim olsa kıskançlıktan ölürüm ki reşit olucam yakında ama yine de kıskanırıms evgilimi de kıskanırım muhtemelen çünkü hoşlandığım çocuğun yanında kız gördükçe kıskanıyordum. Çok güzel laf sokarım, çok güzel bakış atarım. Pintileştiğim olur her konuda cömert olamıyorum.

0|0
    0|0
  • genel olarak sinirli biriyim bazen dengesiz olabilirim ama çok iyi niyetli ve safımdır çok duygusal biriyim sevdiğim şeylerin uğruna ölmeyi bile göze alabilirim çok sıkışınca yalan söylerim çok kıskanç biriyim cıvık değilim cıvık insanları sevmem yalakalardan nefret ederim müzik benim herşeyimdir onsuz yaşayamam uykucuyumdur çağıran olmazsa kalkmam son derece mert yürekli ve merhametli bir insanım çok utangaç ve çekingen biriyim karşımda ağlayan birini görünce dayanamaz bende ağlarım yani kısacası gencim güzelim herkesi üzerim :))

0|0
    0|0
  • mesela su içmekten zevk alırım. ya neyse benim kişiliğimden bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • kişilikler kalın kitaplar gibidir herkesin kişiliği kocaman kalın kitaplardır ve okuyan kişiye değişik duygular hissettirir ama daha kitap bitmemişse kimse okuyamaz kitabın oluşumu gören sadece yazardır

• akıl gerçeği tam olarak göstermez bize. sen bir insana baktığında ne görüyorsun? ben bir düş görüyorum. algıladıklarımız aklımızın soyutlaması değil mi. gerçek değiller benim için. daha derine indikçe bulanıklaşıyor. orada net bir şey yok. yine var bir şey ama görülmez, anlaşılmaz, karmakarışık bir şey. o yüzden yok dedim.

sen kabul etmeyebilirsin tabi dediklerimi.

• etmiyorum ama saygı duyuyorum dediklerine bu arada ben bir insana bakınca içindeki karmaşık duyguları görürüm ne olduğunu duyguyu hisseden kişi anlar sadece ama ben o değişik duyguları görürüm işte

• anında sinirlenebilen,agresif,mutsuz,hayal kurmaktan nefret eden,tuhaf , gülünmemesi gereken anlarda kahkahalara boğulan, cok cabuk sıkılan biri işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...