Beşıktaş demek?

Bence beşiktaş demek aşk demek can demek hayatın rengi demek ya sizce?

Güncellemeler:
Beşiktaş demek?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Evlendiğinde ilk dansı Sen Benim Her Gece Efkarım ile yapma hayali, çocuğun olduğunda anne-babadan sonra öğretmeye çalıştığın ilk kelime, ilkokulda koca sınıf kupa hayranı iken babadan anneden duyulan hikayelerle gururla tek başına olma hazzı, lisede forma için biriktirilen harçlıklar, üniversitede maça gitmek için çalışılan işler. Benim için en çok umut demek Beşiktaş.
    Monoton, lanet hayatımda bana her hafta verilen mutluluk ya da hüzün demek.

0|1
    0|0
    • Arkasına bakınca bile içinin giyemedi bestelerini dinledikçe gogsunun kabarmasidir beşiktaşk

Kızlar Ne Diyor 6

• Yenildiğinde bile ertesi gün formanı sırtından çıkarmamaktır. Sevinmek için sevmedik!!

0|1
    0|0
    • Sanmaki yenilince senden vazgecerim şampiyonluk görmese gözlerim hep seni sevecegim Beskitasim

• Hissetmek demek Beşiktaş. Şerefli ikinciliğe razı olmaktır. Şeref duyarak övünerek formasını giydiğim takımdır Beşiktaş. Marşlarını söylerken kendimi kaybettiğim takımdır Beşiktaş. Evlendiğimde kocamla maçlarında en büyük Beşiktaş diye bağıracağım takımdır Beşiktaş. İçimden geldi yaf ne güzel bişey bu Beşiktaş😍

0|1
    0|0
  • adam gibi takım demek

0|1
    0|0
  • Alin teri👏❤

1|1
    0|0
  • Takım tutmam aça beşiktaşın ayrı bir kotu anısı var bende aklıma o geliyo

0|0
    1|1
  • Takim iste
    Bide bir semt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Güzel Asil Takım.
    Fenerbahçeliyim

2|0
    0|0
  • Sevgi, mutluluk, hüzün, hırs, bağlılık, güven ve Aşk.. Daha nelere sığdırabilirim ki onun anlamını

0|1
    0|0
  • Vicdan demek..

1|1
    0|0
  • ŞEREF demek

1|1
    0|0
  • Şerefli Şampiyonluklar demek..

1|1
    0|0
  • Şeref, gurur, onur üçlemesinin birleştigi nadir takimlardan.

1|0
    0|0
  • kelimelere sığdıramıyorum k. bakma

1|1
    0|0
  • Demek demekte. Futboldan soğudum bu takım yüzünden ulan kayseriye yenilinir mi bu maça yatan cillop gibi iddia kuponuma mı yanıyım kupaya mı yanıyım he söyle ben neye yanıyım

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeden sonra gelen takımlardan biri demek

1|0
    1|2
  • Bjk demek gs ile oynayana kadar şampiyon demek

0|0
    1|0
  • Kayserispor !!!

0|0
    1|2
  • Aşk demek ;)

0|0
    0|0
  • Onlar milyon dolarlar alıp para saça saça kahkaha ata ata barlarda yesinler parayı sen de aşk meşk de. Oldu başka? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...