Bu zamana kadar gördüğünüz en tuhaf rüyanızı anlatır mısınız?

Bu zaman'a kadar gördügünüz en tuhaf rüyanizi anlatir misiniz? Tuhaf derken, kan ter içinde uyandiginiz birsey olabilir, çok saçma bir rüya olabilir..

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• iki tane var.Birini çocukken görmüştüm.Beni ozaman çok etkilemişti.Gördüğüm rüyada dönemin cumhurbaşkanı Turgut Özal vardı.Eskiden annem çok ağlardı.Çünkü aile içinde şiddet vardı.Kardeşim ve annemi görmüştüm rüyamda.Turgut Özal gelmiş anıtkabirin önünde bir masa kurmuştu.Bana annenin göz yaşlarıyla baraj kuracaz diyordu.Anneni bize ver diyordu.Ben hayır dedim.Kızdı ve eve gönderdi beni.Eve gittiğimde kardeşimde yoktu annemde.Evde tanımadığım bir çocuk bana abi diyordu.Sonra dışarı çıktım.O karanlık sokakta annemi ve kardeşimi ararken korkuyla uyanmışım.Sonra baktığımda oradaydılar,oda da .Çocukluk işte.Ama şimdi kardeşimden uzağım yurt dışında 2 senede bir görüşüyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ergenliğimde gördüm.

rüyada araç kullanıyordum yalnız direksiyon yerine mause u sürükleyerek aracı yönlendiyordum. ne olduysa mause u hareket ettirdikçe içim gıdıklanıyordu, mause u titretip gıdıklanmanın üzerine üzerine giderek rüyamı tamamlamıştım. uyandığımda ise yatak yorgan berbat.

kamyon şarampolde. a.k.

0|0
    0|0
  • Aylarca her gece tekrarı niteliğinde gördüğüm rüyalar vardı ; bigün ayakkabılarımı giyerken merdivenlerden yukarı dedem kefen içerisinde yukarı çıkıyodu ben ordan kaçıyodum ve en az 40-50 gün rüyalarımda dedem beni kovaladı ben kaçtım :) Karanlıkta , binaya girip çıkarken , geceleri yatakta uyumayı beklerken , aşırı tırsmışlığım ağlayarak uyumuşluğum var :)

0|0
    0|0
  • Bazen rüyadayken rüyada olduğumu farkediyorum ve uçmak istiyorum uçuyorum... herşey gerçek gibi ama onun rüya olduğunu biliyorum.. o zaman çok güzel oluyor...

0|0
    0|0
  • Çocuken rüyamda Bir aslanın ateş çemberi içerisinde sürekli kükrediğini görmüştüm..ama işin tuhuf yanı uyanıyorum ve tekrar uyumak için gözümü her kapattğımda o Aslanın kükremelerini duyuyordum...Etkilendiğim ve hiç unutamadığım tek rüya bu sanırım.

0|0
    0|0
  • Bir araba gördüm, duruyordu. Sonra bir yılan. Anlamadım olayları. Rüya tabirleri kitabı sipariş ettim hemen.

0|0
    0|0
  • Rüyamda gece vakti gökyüzünü seyrediyordum.Birden gökyüzünde kendi suratımı gördüm çok korkunç bir haldeydi ve gökyüzünden bana bakıp korkunç kahkahalar atıyordu.Uyandığımda o korkunç kahkaha 15 dakika kulağımda yankılandı

0|0
    0|0
  • Hiç bitmeyen korku tünelinden son hızla geçiyorum sonunda bi odada birüsür cadı beni öldürüyordu, baya terletmişti bu rüya beni :d Üstelik tıpatıp aynı rüyayı 1-2 yıl aralıklarla 3-4 defa gördüm.

0|0
    0|0
  • Real madrid'de oynuyorum,stada çıktıgımda herkes beni alkışlıyor filan kalktıgımda lanet olsun dedim rüyaymış,sonra tekrar uyuyim dedim aynı rüyayı görürüm diye ama göremedim :S..

0|0
    0|0
  • dün gece rihanna ile beraberdim.muhteşemdi.inş bidaha görürüm :)

0|0
    0|0
  • En tuhaf rüyam rüyamdayken nasılsa rüyadayım ölmem diyip uçurumdan atladığım rüya

0|0
    0|0
  • helikopterden atladım.ayaklarımın üzerine indim süzülüp geçengün rüyamda

0|0
    0|0
  • bir gün bir rüyanın içinde çisimi yapıyodum doya doya. Sonra bi sıcaklık hissettim ve yataktan fırladım. Amk. Gerçekten işiyomusum. Yaaa nevrim dönmüştü berbat bir gün geçirmistim. bunu başka yaşayan varmı?

0|0
    0|0
  • Zamandan sonra neden üst tırnak kullandığını düşünüyorum şu anda. Kafam orada kaldı.

0|0
    0|0
  • sabri anne babasıyla bizim eve oturmaya gelmişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benim rüyalarım brbrnn ardı gbidr part part yani braz grürürm zamn geçer aylar blki braz daha grürüm ...bi hastanede zombileri iyiyleştiriyoduk onlarda isyan çıkarıpbibi yemeye çalışıyodu ama doktr değildk gönüllü v ehemn yannda nrmal salgına bulaşmasınlar diye insanlara bakılıodu doktrlar tarafında isyan başlardı biz kaçardk...dvamnda da kaçtık ama bu sefer yni bi çıkış bulmuştuk saklandık ve tekr tker öldrmeye çalıştık ...rüya işte :)

0|0
    0|0
  • benim rüyamda kıyamet kopuyordu.ve 2 çocuğumuda yanıma alıp ölümü bekliyordum.çünkü kaçmanın bir yararı yoktu.yerler yarılıyordu.insanlar kaçıyordu.yeryüzünde patlamalar oluyordu.oksijen azalmıştı rüyam gerçek gibiydi nefesim kesiliyordu bunu hissetmiştim.ve korkuyla uyanmıştım...

0|0
    0|0
  • Annemin ölen halasını gördüm öldükten birkaç gün sonra rüyada öldüğünün farkındayız ikimizde nasılsın yerin rahat mı diyorum mezarım dar olmuş biraz dedi

Sonraa sevabların ne kadar mış? günahların çok muş mu diye sordum çok değilmiş dedi en ilginci bu olsa gerek rüyalarımdan..

0|0
    0|0
  • Bi kilisenin balkonunda duvarlari boyarken, yanima ucan bi denizaslaninin geldigini, kendimi balkondan sarkittigimi, onunda bana yaklasirken balkondan yere dustugunu gordum iki gun once.Ne oluyo bana lennn?

0|0
    0|0
  • rüyamda bı tarkata sokmöuslardı benı zorla kafamı örtuyorlardı dua okutuyorlardı elımı kolumu baglıyorlardı okumadııgm ıcın of cok sacma bıruyaydı uyandııgmda ellerım ayaklarım uyusmustu resmen

0|0
    0|0
  • lost dizisi benzeri bi rüyam vardi :(

0|0
    0|0
  • dedemi ölürken gördüm 2 gün sonra öldü gerçekten :(

0|0
    0|0
  • Bütün rüyalarım tuhaf.

0|0
    0|0
  • rüya içinde rüya içinde rüya gördüm ve her kademede uyandığımda rüyamda rüyamı anlattım ilginçti:P

0|0
    0|0
  • rüyamda; uyandığımı ve uykudayken rüyamda güldüğümü gördüm .. niye glüyordum acaba ne gördüm ki diyordum rüyamda rüyam için :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...