Öyle bir çıkmazdayım ki her şeyin sonu gelmiş gibi .

ilkokul arkadaşımdı ve onu küçükken seviyodum okuldan ayrıldı vs görüşemedik bu yazın başı temmuzda konuşmaya başladık tekrar ben açıldım ama beni dost olarak gördüğünü söyledi aradan 3 hafta geçti ve tekrar geldi beni sevdiğini söyledi ve 2 haftadır ciddileşti görüşüyoduk artık 2 kere buluştuk.Babası birlikte olduğumuzu bilmediği için akşamları pek yazamıyodu misafirde gelince cumartesi o akşam hiç yazmdı bnde iyi geceler dedim ve yattım 1 saat sonra sanada dedi ve saat gece 1 gibi uyudunmu diye mesaj attı bende uyuduğum için görmedim sabah hiç bişey yokmuş gibi davrandım ama tavırlı cevaplar atıyodu küçük bir tartışma oldu ve konuşmadık akşam tekrar mesaj attı hiç bişey olmamış gibi baya bi konuştuk sonra konuşması değişti soğuk davranıyodu hissettim hemen niye böyle davranıyosun dedim ayrılmayı istedi beni tekrar dost olarak gördüğünü o gözle baktığını yapamadığını söyledi napıcam bilmiyorum gerçekten ben yapamam dayanamam hayattan soğudum resmen okul çıkışına gittim konuşmak istedim akşam konuşalım dedi Gözlerinin içine baktım hala seviyo biliyorum hissedebiliyorum bunu ilk buluştuğumuzda eli ayağına dolaştı kalp atışlarını hissettim seviyo biliyorum ama neden böyle yapıyo başka birisi hayatta olamaz yalnız kalmak istiyorum dedi napıyım 11 yıllık arkadaşımdı zaten dost olarak da görüşüreyimmi bi süre napıyım nolur akıl verin yalvarırım.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• usta bak bir kere dost olarak görüşme daha çok canın yanar unutamazsın. sen şu dakikadan sonra 1 hafta hiç arama sorma. bırak bir kendi haline, biraz kendiyle başbaşa kalsın ve seviyorsa özleyecek kendi arayacaktır yani. sen onun seninle olan hislerini anlaması için zaman ver. çok üstüne gidersen kaçar, egolarıda şişer hiç tavsiye etmem. sende koy mesafeni üstüne gitme. olacağı varsa olur, olmazsa da yoluna bak hocam hiç birşey senden kıymetli değil. bugün için yanar ama aradan 4-5 ay geçer umrunda olmaz yani böyledir bu açık söylemek gerekirse.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence zamana brak derm eğer gerçekten seviyorsa ztn dönüp dolasıp gelecektr..!

1|0
    0|0
    • daha öncede dost olarak görüyorum dedi bıraktım geldi sevdiğini söyledi ve şimdi yine böyle oldu bu sefer zamanda fayda etmez gibi :(

• al karsına knus!

• Bi süre üstüne gitme onu yalnız bırak seni sevip sevmediğine bu ilişkiye hazır olup olmadığına emin olsun sonra devam edin yada bitirin arkadaş kalın ikinizinde üzülmemesi açısından ;)

0|0
    0|0
    • arkadaş kalmak çok zor napıcam bilmiyorum :(

• annen yanındaysa çıkmazda değilsin :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...