Sürekli her yerde yalnızım diye belirten/ima eden kızlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Evet arkadaşlar bazı arkadaşlarım var anlayamıyorum, sayısız kişiyle birlikte oluyor, tüm sosyal medyada olsun, arkadaş ortamında olsun sürekli yalnızlıktan yakınıyor. Bu kişilerin gözümü doymuyor? Ne düşünüyorsunuz?

Çabalasa ve olmasa hayatına birileri girmese insanın yalnızlığını dile getirmesi normalde, bugün onunla öteki gün diğeriyle takılıp sürekli yalnızlıktan yakınan kişilerin derdi ne sizce?

• Gerçekten yalnızlar.
    31% (4)25% (1)29% (5)Oy Ver
  • Kendilerine partner arıyorlar!
    23% (3)25% (1)24% (4)Oy Ver
  • Tatminsizler.
    38% (5)50% (2)41% (7)Oy Ver
  • Diğer
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• c şıkkı dedim

0|1
    0|0
  • yanlızlıktan bahsetmeleri çok saçma bnce...onlar yanlız değiller ne demş şair ' yanlızlık paylaşılmaz paylaşılırsa yanlızlık olmaz (özdemir asaf ) '...çok doğru bi sözde onlar sadece aç gözlüler...

0|1
    0|0
    • Yıllar önce lisedeyken oturduğum sıraya kazınmıştı bu söz :) bencede aç gözlüler ve de belki ne istediklerini bilmiyorlar, belki bir çok şeyi tükettiler.

• sevgiyi mesela... evet byle insanlara dayanamm...ne yazıkkı ...bn de kitabıma :) ordan aklımda kalmış aklımda kalan birçok szö gbi :)

• Geçen zamanla unutulanlar arasında kalmaz umarım, bu mesajı tekrar okurken ne kadar uzun süredir denk gelmediğimi ve kullanmadığımı fark ettim ilgili kalıbı =)

• saçmalık. canları dayak istiyo.d yalnızım ne la isterse kmse olmasın hayatımda ben bana yeterim yalnız değilim. :)

0|1
    0|0
  • Belkide sırf yalnızlıklarından kurtulmak için orda burda takılıyordur.

Belkide onun bu sıkıntısına sosyaleş demişlerdir ve oda bunu yapıyordur.

0|1
    0|0
    • Yıllardır tanıyorum birini 18 yaşından beri aradan yıllar geçti belki 100 tane sevgilisi oldu belki daha fazla, çok üzülüyorum ne zaman buluşsak hep başka biriyle el ele kol kola iyi güzelde buna rağmen yalnızım diye tweetler facebook paylaşımları sohbetler esnasında konusu açılınca yine yalnızlık, yalnızsa nasıl oluryor bu iş

• Gerçekten yalnızlar.

0|1
    0|0
  • hayır yalnızlık değil o sadece beni seven yok demeye getiriyolar.

0|1
    0|0
    • Günü birlik takılan kişilerde daha sık görülüyor sanki. Herşeyide yaşıyorlar gözlemlediğim kişiler ama sevgili falan değiller. Kim bu deyince, takıldığım çocuk, yok sevdiğin çocuk, beğendiğim çocuk, hoşlandığım çocuk, aktivite arkadaşım, erkek arkadaşım :> bana böyle yanıt veren bir arkadaşım oldu hepsiylede içli dışlı aynı anda sayısız erkek! Hala yalnızlık türküleri söyledi söyleyecek :s

• Bilemiyorum :) genelleme yapmakda istemiyorum

0|1
    0|0
  • Gerçekten yalnızlar.

0|1
    0|0
  • sevgili edindikçe mala bağlayan kızlar..başları göğe eriyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...