Ne tür değişik manyaklıklarınız var ?

Mesela ben dolabın kapısını açar bakar bir şey almadan kapatırım, gece yatarken yastığın bir yüzü işininca ters çevirir soğuk tarafına yatarım. Ya siz ?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Dolabimdaki kiyafetlerim renk renk asili, pantolon harici hicbirseyi dolaba dürmüyorum. Kirmizi Kirmizida sonra o kirmizilari acik kirmizidan koyuya asiyorum. Sari sarida, yesil yesilde falanda fisman. Geceleri isigi kapatmadan uyuyamam. Yattigim odada pencere kapaliysa kesin uyuyamam.. Saclarim acikken yemek yiyemem, yemek yedikten sonra acarim. Yemek yerken küpelerimi cikartirim :D Yemege misafir davet ettigimde ve ben masada olmadan yemege baslarlarsa sinirlenirim :D Tuvaletimi yaparken kapiyi acik birakirim. Iccamasiri giyinmeyi sevmem. Bazen mecburiyetden giyinirim, olurda görünür hesabi. yaklasik 30 tane parfümüm olmasina ragmen hala parfüm alirim görgüsüsler gibi :D

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 14

• Birisinin oturup kalktığı yere oturmam , Su bardağındaki içtiğim sudan dibinde biraz bırakırım , Sağ ayağımla çıkmadımsa evden girer bir daha çıkarım , yazın yatağın aşağısına doğru kayarım , şekerli sakız çiğneyemem yutarım , yanlış telaffuz edilen kelimeleri düzeltirim anında gibi ...

0|1
    1|1
  • Türkçeyi yanlıs konusan bi insanın kelimesini hemen düzeltirim kim olursa olsun

2|2
    1|1
  • her hangi bi odaya girdiğimde muhakkat kapısını kapatırım salonun bile kapısını kapatıyorum:D bide asla 2 yastıkla yatamam tek yastıkla yatarım:D

0|1
    1|0
  • Örtünürken asla ayaklarımı dışarıda bırakmam,bıçak varsa masada ve ucu bana doğru bakıyorsa onu çeviririm.

1|1
    1|1
  • aşırı saçma ama tuvalet kapısı kapalıyken sifon sesinden ve saç kurutma makinası sesinden fazlasıyla huzursuz oluyorum.

0|1
    1|1
  • ayaklarım terleynce duvara uztrm yatarken.d

0|1
    2|0
  • şekerli sakızları birkaç çiğnemeden sonra dayanamayıp yutarım :S

1|1
    1|1
  • kendimi psikopat gibi hissettim şu an.

0|2
    1|3
  • çayı yarım içerim...balkonda atlamamak için sandalyeye ters otururum..

0|1
    1|1
  • 2.dediğini bende yapıyorum..

0|1
    1|1
    • Manyaklık işte ! ...Şaka ben değil ama Salvador Dali Bu şekilde yapiyormuş..:) böyle daha iyi ilhammı alıyormuş ne ! Adamın tipine ba

• link için mersi yakından tanırım kendisini :)

• pek bi yakışıklı çıkmış

• O dediğinin ikisinide yapanlardanım normal bence :)

0|1
    1|1
  • Karanlık bir odaya geçip ışığı saniyede bir açıp kaparım.

0|1
    1|2
  • Herkesi eksilerim.

0|1
    5|3
  • Ben bütünüyle manyağım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• birader senin yaptıkların bendede var ama bunlar manyaklık değilki gayet mantıklı şeyler.Bu arada millet baya sorunluymuş :D

0|1
    1|0
  • Resim çizeceğim zaman avucuma bir kaşık alır ve uyurum.Uykuya daldığım ve kaşık elimden kayıp düştüğü An uyanırım ve resim çizmeye başlarım..

0|1
    1|1
  • Merdivenleri ikişer atlarken , hızımı alamayıp üçü , hatta dördü denerken takılıp düşerim.

0|1
    1|0
  • yeni yıkanmıs ıslak bardağı ve catal bıcağı vs kullanmam önce kuraması gerekiyor

0|1
    1|1
  • kan emerim bazen

1|1
    2|1
  • Gecenin bir yarısı evdeki prizleri kokluyorum.

0|1
    1|0
  • Kendimi her gün ölüme mahkum ediyorum.

0|1
    1|1
  • Yastığın soğuk tarafına yatmak manyakliksa yatağa enine yatmış sekilde uyanmam Cok normal.

0|1
    1|1
  • Ayak parmagımı burun deligime sokuyorum

2|1
    2|1
Yükleniyor...