Erkek neden bir kıza yakın durur?

Soru açık. Arkadaşım (sevgilim değil yakın arkadaşım), kolumdaki saatle vs oynamaktan çekinmiyor. Yakın duruyor ve bana çok yakın dururken bakabiliyor. Neden yakınlaşırlar?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Onun içinde değiliz ki niyetini bilelim.. Ben kendi açımdan düşüneyim. Bi kız arkadaşım var. Onun saatiyle falan oynuyorum.. ona bakıyorum.. heralde onu sevdiğim için böyle yaparım. ama dostça tabi... eğer kimsenin olmadığı, tenha yerlerde böyle bişey yapıyorsa o zaman belki derdinin cinsellik olduğunu söyleyebiliriz. Sen yinede hiç bi erkekle, kimsenin olmadığı yerlerde başbaşa kalma...

0|0
    0|0
  • kanki jamping olmak icin olabilir :)

0|1
    0|0
  • bir çok sebebi olabilir yanlız hissettiğinden kendini yada hoslandıgından yada arzuladıgından yada arkadaslarına hava atmak içinn yani tek bir cevabı yok

0|0
    0|0
  • Biraz koklamak istiyordur biraz da tepkini merak ediyor. Cinsel dürtülerini tatmin etmek için de olabilir.

0|0
    0|0
  • benimde kendisiyle konuşurken ceketimin düğmleriyle oynayan bir arkadaşım vardı...ama durum hiç düşündüğüm gibi değildi...Fazla evhamlanmadan kendisine sor sen.

0|0
    0|0
  • bu işin sonunda sevgili olma durumu var, yada y.od.

0|0
    0|0
  • bir erkeğe dokunmak yerine bir kıza dokunmak istemesi çok doğal. Tersi olsaydı gariplik var derdim.

0|0
    0|0
  • Biz erkekler kızlari pek severiz de belkim ondan..:)

1|0
    0|0
  • nerde hareket orda bereket

0|0
    0|0
  • Cinsel çekim

0|0
    0|0
  • bir papatya al seviyor sevmiyor yap

0|0
    0|0
  • Kimseye fazla yakın durmam. Kız olsun erkek olsun. Yakın durdurmam arkadaşlarımı da.

0|0
    0|0
  • sorun açık sen gizlisin siz müsade etmeseniz durmaz sizden bir ışık aldığı içindir

0|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor da onun için.

0|0
    0|0
  • şaaapmak için

0|0
    0|0
  • Cinsellik için olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• BEn Pek dostça arkadasca yanasacagini düşünmüyorum kafasında illaki başka şeyler vardir

2|0
    0|0
  • Kanka ayagı g.t ayagı

1|0
    0|0
  • izin verme?

0|0
    0|0
Yükleniyor...