Squat yapanlar bakar mi?

Squat yaparak poposunu buyuten var mi yani o nette dolasan fotolar gercek mi harbi oyle oluyo mu yoksa ugrasmicam daha fazla

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• gerçek, büyütüyor tabii ki doğru çalışma tekniğiyle ama öyle 2-3 ayda olur sanıyosan şimdiden bırak sen bu işi, jen selter 4 senesini vermiş o kalça için before after'ını ben gördüm dümdüz tahta gibi popodan o hale geldi hatun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• abi cok iyiler ya

0|1
    0|0
  • Şekil verir büyümek değil de bol yeme içme gerektirir onun büyümesi için ve çok çalışmak Lazım kolay değil ama en iyi hareketlerden biridir squat

0|0
    0|0
  • uzun emek ister günde on dakka bir gün yap bir gün yapma olucak iş değil

0|0
    0|0
  • bahsettiğin kardashian poposuysa kırk fırın squat yapman gerekebilir ama doğru dinlenme süreleriyle ve doğru beslenmeyle kısacası iyi bir programla kalçalarına şekil verebilirsin. kimse anasının karnından 90-60-90 doğmuyor :)

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum 124 beden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nette gördüklerin en az2 yıldır squat yapan karılar

0|0
    0|0
    • O kadar kalkmasin yanlari az yuvarlansin yeter ya cok bir sey istemiyorum

• Oluyor.
    Ama yıllarını vermen gerek.

0|0
    0|0
  • squat kalcayı buyutmez dikleştirir. daha sıkı olmasını sağlar. yururken sallanmaz taş gibi olur yani anlicagın. benım basenlerim geniş gayet memnunum kalcamdan. 8 ay squat yaptım. pilates koşu yuruyus yüzme dahil. baya iyi geliyor. alıstın mı bırakamıyorsun ama ben 1 senedir yapamıyorum okuldan dolayı. spor iyidir kalcanı büyütmesede yap gitsin. daha saglıklı bir yaslılık gecirirsin ileride

0|0
    0|0
    • büyütecek şekilde çalışırsan büyür canım, ezbere konuşmayın çok biliyomuş gibi.

• o şekilde poponun büyümesi için ağırlıkla yani halterle falan squat yapman lazım. düşük ağırlık, çok tekrar yaptığın sürece istesen de onların ki kadar büyümez ve istediğin gibi olur.

0|0
    0|0
  • arkadasim 1 ay yapmis efsane guzel duruyo ya ama ben useniyom alalfkdkakfg

0|0
    0|0
    • Neyle beslenmis biliyo musun

• bilmiyorum sen 1 ay bir yap sonra gunluk 50 tane yapsanda yeter. Zaten 250 tane falan yapiyosun 1 ayin son gunleri alismis olucaksin gunluk 50 tane sana merdicen cikmak gibi gelir

• Merdiven*

Yükleniyor...