Bir erkek sevmediği bir kıza 240.000 TL'lik arabasını ödünç verir mi?

Benim bir erkek arkadaşım var (normal arkadaş.) ben liseyi özel bir kolejde okumuştum aynı sınıftaydık ordan tanışıyoruz aramızda iyidir yani.Çocuğun babasının demir-çelik fabrikaları tekstil fabrikası falan vardı baya zengin bişeydi.Ama karakteri çok iyi bir arkadaşımız.Yeni bir araba almış sıfır 240.000 TL'ye coupe kasa.Zaten galeriden teslim alalı 2.5 gün olmuş bugün biz bikaç arkadaş beraberdik çıkarken yeni arabasını gördük dolaştır bizi falan dedik yolda benim çok hoşuma gitti araba.Kullanmak istermisin dedi olur dedim ben gheçtim direksiyona.Arabayı çok beğendiğimi görünce al sende kalsın kullan 1 ay dedi.Ciddimisin falan dedim ciddi ciddi aldım arabayı benim arabayı verdim ona.Şuan bende araba.Kaza yaparsam kızma ama dedim gülerek yok ya canın sağolsun önemli olan sana bişey olmasın dedi.Sizce bu erkek beni seviyor yada hoşlanıyor mu?Erkekler bilir bence. (Lütfen çocuğun zenginliğine takıp soruyu unutmayalım bu sorularda böyle oluyor genelde.Zengin işte.)

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• sana değer veriyor diye düşünüyorum.eger ben bir kıza arabamı veriyosam bunun rakam olarak önemi yok, ona deger verdiğim için ondan daha değerli birşey yoktur.bunu söylerken şu var çocuk varlıyetli zaten madden sıkıntısı yok araç kaskolu buda bir rahatlık sebebidir.çocuğun sana olan tavırları bakışları seninle konuşması ve konuşulan konular bnların sen daha ii biliyosun.bizim yorumlarımız tamamen tahmin.sen tanıyosun sende olayın üstüne git ve işi ciddi bir boyuta taşı ve sen söyle senden hoşlanıyorum diye ne diyecek bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Eğer arabayla gerçekten kaza yaptığın zaman sana kızmasa o zaman anlayabiliriz seni sevip sevmediğini... yani sana git kaza yap demiyorum ama bu şekilde anlaşılmaz yani. gerçi insan sevmediği birine günahı olsa vermezde. belki de seni bi kardeş olarakta seviyor olabilir

1|0
    0|0
  • sevıyo olabılr ama soyler boyle cocuk utanmaz yanı yarın ara bulsma falan teklıf et. bıde boyle kız arkadasların varmı :D

1|0
    0|0
  • Ya hoşlanıyordur yada 240 bin çerez parasıdır 2 seçenek var.

1|0
    0|0
  • TABİKİ BU KONUDA BİRŞEY SÖYLENECEKSE ÇOCUĞUN KİŞİLİĞİNİ BİLMEK GEREKİYOR. Kİ SEN TANIYORSUN. İŞTE ŞU LAFI .Kaza yaparsam kızma ama dedim gülerek yok ya canın sağolsun önemli olan sana bişey olmasın dedi. HERŞEYİ ANLATIYOR. BENCE SENİ ÇOK SEVİYOR... :)

0|0
    0|0
  • Zengin bir eleman sanırım ona göre değersiz birşey olduğu için tartışılmaz bile. Zorluk görmeden alınan şeyler pek değerli olmaz o yüzden verebilir

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşada verilir

Not ben vermem- ama servetleri kıyas yaparsak , Onun arabası onun gözünde benim Lap Topuma verdiğim değer kadardır, bende Lap Top'umu verirdim sanırım :)

0|0
    0|0
  • sevmek başka güven daha başka zenginliği kullanıp elde etmeye çalışmak ayrı bir başk hangisi için veriyor onu sen biliyorsun

1|0
    0|0
  • Para bok ise neden olmasın ?

1|0
    0|0
  • arabayı teslim ettikten sonra belli olur, sana hediye eder belki ama o zamanda erkek buraya yazar; 240bin liralık arabayı hediye verdik sizce nolur diye?

0|0
    0|0
  • bi ilişki ihtimali varsa bile sen arabayı kabul ederek onu bitirmişsin, anca fakbadisi olursun artık

0|0
    0|0
  • sen cevap vermişsin zengin işte :))

0|0
    0|0
  • benim bir arabam yok ama telefonumu ve bilgisayarımı sevdiğim bi arkadaşıma ödünç verebilirim. illa hoşlanmam gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Ewet senden hoşlanıyorda olabilir yada iyi bir arkadaş gözüylede bakabilir,ben olsam arkadaşıma vermem hoşlandığım kızada vermem,sevgilime verrim senin aracın markası neydi?

0|0
    0|0
    • Volvo c30

• neden vermesinki senin arabanda güzelmiş değişiklik olmuş hoşlantı varsa kısa zamanda belli olur,zengin çocukları biraz züppe olur ama bunu tanımıyoruz günahını almayalım hakkınızda hayırlısı olsun

• bir çıkarı varsa verir ancak

0|0
    0|0
  • parada neymiş ben bizim mahalledeki deli var topal ona bile emanet ediyorm :D

0|1
    0|0
  • 240binliralık arabayı sana veren seni sevmesede sevmiş say onu sevmekten beter bir durum

0|0
    0|0
  • Ben vermezdim. Vermedim de. İstesin, her zaman şöförlüğünü yaparım ama arabamı vermezdim.

0|0
    0|0
  • vay anasını sayın seyirciler...

1|0
    0|0
  • Ya iyi bir arkadaşısın yada hoşlandığı. Ne kadar uzun süredir tanışıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • nuri alço versiyon 2012

0|0
    0|0
  • uyan mamoş geldik

0|0
    0|0
  • 240binlik arabayı merak ettim şimdi :))

0|0
    0|0
  • Senin babanında bilgisayar telefon fabrikası vardır şimdi. Para olunca ben bedava dağıtırım.

0|0
    0|0
  • seni istiyor 240.000 değer biçmiş bir kere ver sana dünyayı rezil etsin dikkatli ol öyle pahalı oyuncaklara binme canın sağ olsun derken kazayı yap nakit ödeme buluruz bir yolunu demiş uyanık arkadaş

0|2
    0|0
  • Ben bir kadına araba falan vereceğimi zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • ben olsam vermem mesela hoşlanmasam niye vereyim elin adamını gezdirsin diye mi? Bence hoşlanıyor.

evvelden benim de o kadar olmasa bile benzer huylarım vardı. okulda arkadaşım sömestr tatilinde isviçre ye gitmiş bana hediye getirmiş mesela hoşlandığım kız ay çok güzel dedi mi verirdim giderdi. ortaokuldayken cüzdanım kızların kumbarası gibiydi canları isteyince gelip alıyorlardı sesim çıkmazdı hiç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sana bisey olmasin dior yok hoslanmiyor, tabi hoslaniyor.

sorun buydu degilmi bence cevabi ck basitti :)

ama arabayi verme sebebi hoslandigi icin mi hava attigi icin mi bilemicem. ona kalmis bisey

0|0
    0|0
  • ya nasıl bi dünya bu.. kötülük yap suç iyilik yap suç... neyi neden sorguladııgınızı bi kendiniz anlasınız önce...

0|0
    0|0
    • Suç demedim kş benden hoşlanıyor mu dedim :) Hoşlanmasını istiyorum zaten inş. hoşlanıyordur :)

• bunu sen bilmezsen bu ks familyası nasıl bilsin :DD pahalı arabayı vermek hoşlantı sebebi midir..? düşünelim... değildirr. belki şöyle düşünmüştürr..' GARİBİM Bİ PAHALI ARABA KULLANSINDA BUNDAN SONRA MERCEDESLİ ZÜPPELERE AĞZI ACIK BAKMASIN DEMİŞTİR...:dd

• parayı kendi kazanmadıgı icin vermesi normal

0|2
    0|0
  • Durumum iyi olsun sadaka niyetine araba dağıtırım ne olcak yani?

0|0
    0|0
  • üstüne bile tapular ne diyosun

0|0
    0|0
  • vermez

0|0
    0|0
  • parası bolsa verir :)

para ne ki elinin kiri :D

0|0
    0|0