Mesajlarınıza ve aramalarınıza cevap vermeyen biri

herşey yolunda güzel konuşuyorsunuz diğer gün oluyor ve yazıyorsunuz cevap yok arıyorsunuz açmıyor. İki üç gün böyle gidiyor sebebini merak ediyorsunuz bir hata mı yaptım acaba diye yoksa konuşmak mı istemiyor ama neden diye. Basına birşey gelmemiş merak etmeyin. Bu durumda ne yapardınız ısrarla arar mıydınız yoksa susar mıydınız en doğrusu nedir ? Ve yazarsa kendisi hiçbirşey olmamış gibi tepkiniz ne olurdu ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sen kendini ne sanıyon lan salak bir daha karşıma çıkma yazarım bitiririm

0|0
    0|2
    • sinir geliyor en sonunda patlayacağım öyle :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk bir gün bu dediklerini düşünür sonra sallamam bile .eğer geçerli bir nedeni varsa konuşmaya devam ederim

0|0
    0|0
    • bende mantıklı bir açıklama bekliyorum bakalım aksi halde rütbelerini sökerim sıradan biri olur artık :)

• Susarım o aradığından açmam mesaj attığında yazmam olur biter.

0|0
    0|0
    • himm bak bu güzele benziyor du bakalım daha güzeli olmazsa en iyi yorum seçerim şekerim :)

• Tepkimi çok pis KOYARDIM !

Baş çavşun eşşeği miyim ben meşgulsen adam gibi söyle dimi ? Kontürün mü bitti birinden bi mesaj at bilelim.. Ya da açmüsait değilim kntrmde bitti de zor birşey değil

0|0
    0|0
    • işte aynen öyle aynen değil mi yani neyse derdin söyle bilelim. Umarım mantıklı bir açıklaması olur yoksa herkez gibi sıradan biri olur bende

• Sen temel misin yoksa ? :D

0|0
    0|0
    • neden senin de temelle mi sorunun var .p

• Evet bende ona aynısını yaptım bir an o sandım :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ebn ısrarla arar ve mesaj atarım baktım ikisinede cevap vermiyor küfürü basar onun beni aramasını beklerim ve o küfürün üstüne mecburi arayacak beni :))

0|0
    0|0
    • küfürü hakediyor şu durumda ama etmem ona :)

• ister haketsin yada etmesin benim tepemin tasını attırdığı an basarım küfürü :)

• bence arama üsteleme fazla o zaman belki bir şansın olur "ama genelde sonuç bir müddet sonra ara verelim daha sonrada ben yapamıyorum ayrılalım " oluyor , Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • açık sözlü olsunda ayrılırsada kendi bilir kaybeden tek ben olmam umarım mantıklı bir açıklama yapar. Sağolun

• Ne varsa Mertçe söylenip bitmeli, bu tür oyunlar olmalı, en azından yaşananlara hürmeten o kadar mertliği hak ediyoruz

• bence onlar hakkı ayrılık yönteminde. Güzel günlerin hatrına pat diye bırakmıyorlar ve bizim de üzülmemizi istemiyorlardır. Yoksa istemiyorum ayrılıyorum diyebilirler ama ağır davranış yapmıyorlar..

• Üstelemezdim.

0|0
    0|0
    • normalde ben de ustelemem ama farkında olmadan hava yaptıysak belki naz yapıyordur uğraşmamı bekliyordur diye düşündüm düşünsene kız kızgın size sizden hareket beklerken siz oralı olmuyorsunuz

• Ben oralı değilim işte. Nereliyim bilmiyorum.

Yükleniyor...