Gizli bir hayranınız olsa, size çiçek gönderse belli aralıklarla Ne düşünürsünüz? İçinizde bir şey kıpırdanır mı?

Gizli bir hayranınız olsa,size çiçek gönderse belli aralıklarla.Ne düşünürsünüz?İçinizde birşey kıpırdanır mı?

Örneğin çalıştığınız yere ya da okulunuza, evinize (size hangisi uyuyorsa) belirli aralıklarla en sevdiğiniz çiçekleri gönderse.

Sonra bir süre sonra bu arkadaş yanınıza gelse, "O bendim" dese, sıfırdan gelip konuşan birinden farkı olur mu sizin için olmaz mı? Yani içinizde daha tanımadan bir sıcaklık oluşur mu bu kişiye karşı?

Çiçek sevmiyorum diyen varsa çikolata olabilir, onu da sevmiyorsanız yuh artık be kardeşim demek geliyor içimden, siz cevaplamayınız lütfen gizli hayranı da sevmezsiniz siz zaten :)))

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• tanıdığım birinin dalga geçtiğini düşünürüm..

0|1
    0|0
  • hayatımda biri varsa hiç hoşuma gitmez.

0|1
    0|0
  • Gelsin napalım...

0|1
    0|0
  • Sadece hoşuma gider.

0|2
    0|0
  • Ben bu tarz heycanlı şeylere bayılırım açıkçası mutlaka içimde bişeyler kıprdar çnkü bu tarz bşey sadece benden hoşlandığı anlamna gelmez altında beni karşıma çıkamıycak kadar yüksekte görüyo demektir bir adım önde olmak hoşuma gider=)

0|1
    0|0
  • Farklı olurdu tabi tanısmak :D

0|1
    0|0
  • valla papatya olmadığı sürece kıpırdanma mıpırdanma olmaz :D

0|1
    0|0
  • hoş olur mu bilmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• itici...

0|1
    0|0
  • kaşınırsa kaşırız :)

0|1
    0|0
  • hiç olmadı olunca yazarım hislerimi

0|1
    0|0
  • Kıpırdanmaz. Kendi profilim* var oraya bazen geliyor "platonik duygular içerisindeyim" falan diye. E tanımıyorum etmiyorum okuyup kapatıyorum haliyle. Elimden bir şey gelmez çünkü. Kim olduğunu mu arayacağım abi.

* link

0|1
    0|0
  • Kesin tanıdıklardan biri beni işletiyordur yine derdim..

0|1
    0|0
Yükleniyor...