Yolda yürürken herkesin size güldüğünü sürekli tipe bak ya gibisinden baktığını görseniz ne yaparsınız?

aslında güzel bir kızsınız fiziksel sorununuz yok ama yolda yürürken herkesin size güldüğünü sürekli tipe bak ya gibisinden baktığını görseniz ne yaparsınız ?

Sorum daha çok kızlara...

Güncellemeler:
bugün sinirden farkında olmadan yüzümü tırmalamışım sinir oluyorum bitiyorum

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• valla bu durum biraz ergen benmerkezciliği ile alakalı bi durum sanki herkesin yana baktığını düşünmek ergenlikte görülebilecek bişey, aksi takdirde ya çok güzelsin, ya çok açık giyimişsin, yada elbise giyiminde uyumsuzluklar veya yırtık sökük var başka trlü insanın dikkatini ne çeker ki bu boyutta :)

0|0
    0|0
  • Gerçek güzelliğini görecek kişiyi beklemelisin.

1|0
    0|0
  • tipinde bir sorunmu var anlamadım

0|0
    0|0
  • Nasıl diyorlar ıyy tipe bak mı ?

0|0
    0|0
    • suratlarını buruştururak bakıyolar

• Boşver sen niye onlara bakıyorsun ki ? Ben tanımadığım kişiyi takmam.

• bu durumu yapan erkekler önce o... cnku sokaktaki kıza laf atan erkekler pek sağlam değil birincisi ikincisi ise sizin güzelliğinizi cekemiyorlardır o yuzden öyle söylerler bunun icin aldırma yasa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim millet böyle olmus kıskandığına da der beğenmediğine de sen ne yaparsan yap millet böyle değiştiremezsin. Biri sana öylemi diyor ay evet ya tipe bak çay demle de sende :D

0|0
    0|0
  • çok dikkat çekn bir bayanım gerçekten.özellikle bişey yapmıyorum ama hoşuma gitmiyor bu durum.ben ağır takılmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • kıskanmış derim.

0|0
    0|0
  • ben yere bakarak yürürüm yaalnız yürüyosam kulaklık ta hep takılı zaten kim ne der ne yapar umrumda olmuyo

0|0
    0|0
  • yürürken çevremdeki insanlara bakmam. bu nedenle onların bakışlarını görmem...

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği

0|0
    0|0
    • pardon ben yanlış anladım gerçekten güldüklerini görürsem terslerim ve yürür geçerim.onlar güldü diye sıkılcak,utancak değilim

Yükleniyor...