Evlisiniz ve sorunlarınız var. Sorunlarınızı kimlerle paylaşırsınız?

Evlisiniz sorunlarınız var ve en iyi sorun paylaştığınız kişi bekar ve karşı cinsten biri.onunla eş aile durumlarınızı ve sorunlarınızı çözmesi adına paylaşabilirmisiniz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• esimden baska kimseyle paylasmam kim olursa olsun zaten tersi olursa o evlilik bitmistir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eşimle paylaşırım çok kafam karışıyorsa bilgili insanlarla paylaşırım. bekar ve karşı cinsten biriyle karışıklı sorun paylaşmak ilerde ancak bir soruna sebep olabilir. çünkü insan eşinde kızdıgı noktalar görürken başka birinin yardımcı olmaya calısması insanın aklını karıstırır. zaten bunu yapmak bana göre saçmalık yeni bir heyecan aramaktan başka bişey değil.

0|1
    0|0
  • Bekarsa yaşadıklarımızı anlayamayacağından paylaşmazdım, evli isede fikirlerine çok çok güvendiğime paylaşabilirdım ,oda kısmen olabilirdi. En iyisi muhatabım olan eşimle çözmeye çalışırdım ki doğru olanda bu.Kimse sizin neler yaşadığınızı, ne hissettiğinizi tam olarak bilemez, anlatığınız ölçüde bilir. İkinci , üçüncü kişiler yanlış yönlendirebilirler.Aklınızın ve kalbinizin ne dediğini ancak siz bilebilirsiniz..

0|0
    0|0
  • eşimle konuşurum çözmek için cabalarım.

0|1
    0|0
  • evli olsam eşimle çözemiyorsam ailemle paylaşırdım çünkü bir laf var sırrını söyleme dostuna gün gelir o da anlatır dostuna diye.. ama ailem herzaman iyiliğimi ister ve beni asla sırtımdan vurmaz

0|0
    0|0
  • Ailemle paylasmam acıkcası aile girince is bok olur :D Kız kardesim yada ablam dediğim birinle olabilir

0|1
    0|0
  • eşimle paylaşırım.eşimde beni anlamıyorsa kimse anlamaz.sessizlik gemisinde kaybolur giderim...

0|1
    0|0
  • kızkardeşim yada ablam yok anneme anlatsam üzülür çok yakın bir arkadaşım var ona anlatabilirim işin içinden çıkmazsam tabi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkesin bir akıl hocası olması gerektiğne inanıyorum. Böyle bilge samimi candan. Seni anlayan biri olduktan sonra son seçenek olarak ona başvurabilirim. Ama son seçenek olarak. TEcrübe edinmiş yaşıda büyük olmalı.

1|0
    0|0
  • eşin öğrenirse problem dağ olur, kör düğüm olur çözülmez, senle yaşadığı bir sıkıntıyı eşin erkek arkadaşı ile paylaşsa ne olurdu? bu pencereden bak

0|0
    0|0
  • Hayır paylaşmam.

Sorunlarım eşimle, bu yüzden eşimle sorunumuzu çözmek için konuşuruz.

0|0
    0|0
  • Çok büyük hata

0|0
    0|0
  • hayatta paylaşmam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hiç kimseyle...!

0|0
    0|0
Yükleniyor...