Yanımda sessizleşiyor, hoşlanıyor mudur?

Eskiden kendisinden hoşlandığım yakın arkadaşım bugün tuhaftı. Uzaktan bana göz ucuyla baktığını fark ediyorum, çok hızlı bakıp bakışını kaçırıyor.

Yanına gittim oturdum, çok sessizdi. Konular açtım gülmeye başladı ama sessiz sessiz gülüyordu, kendisi de konu açıyordu ve genelde yere bakıyor ve elleriyle oynuyordu.

Bir ara bileğimdeki bileklikle oynadı (kolumdayken). Sonra da saatimi inceledi aynı şekilde. Bazen cebini karıştırır gibi yapıp bana doğru eğildi ve yakın dururken rahatsız olmadı... Gün içinde çok konuşmadı sadece baktı. Ben gidersem hevesli hevesli ama sessizce konustu. Sizce hoşlanıyor mudur?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• buyuk ıhtımal baska bır kız varsa ortamda onada olabılır alınma hemen kendı ustune

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• DOSTUM.BU SORUNUN CEVABINI BIZ BILEMEYIZKI.BU KONUYU ONUNLA KONUSMAN LAZIM.DIREK ONA SORSAN OLUMLU VEYA OLUMSUZ BIR TAKIM CEVAPLAR ALACAKSIN.SADECE DOGRUU ANI BUL.SAYGILARLA CAN TOLGA

0|0
    1|0
  • '' genelde yere bakıyor ve elleriyle oynuyordu. ''

'' Bir ara bileğimdeki bileklikle oynadı (kolumdayken) ''

0|0
    0|0
  • Her iki ihtimal de olabilir. Sessiz olmasının başka bir nedeni olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
  • çekiniyor zamanla aşar bu durumu

0|0
    0|0
  • Utanıyordur...

0|0
    0|0
  • hoşlandığını bilsen çıkma teklif edermiydin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • manyak galiba.

0|1
    1|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Ay aynı yavru kedi gibi:D

0|0
    0|0
  • ya benimde başında vardı böyle bi arkadaş ve bence hoşlanıyodu bence senden hoşlanmaya başlıyo olabilir...ama buna hemen karara verme zamanla zaten kendini iyice belli eder :))

0|0
    0|0
  • bu kız sana aşık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...