250 Aslana 350 kaplan saldırsa onlar boğuşurken üzerlerine 150 goril saldırsa ardından 10 ayı gorillere saldırsa 500 insan ayırmaya çalışsa ne olur?

Arkadaşlar devamı soruda okuyun cevaplayın...

250 Aslana 350 kaplan saldırsa onlar boğuşurken üzerlerine 150 goril saldırsa ardından 10 ayı gorillere saldırsa 500 insan ayırmaya çalışsa ardından 500 kişilik bir kurt sürüsü insanlara saldırsa ortalık kan gölüne dönse 2 pehlivan gorillerle güreşe tutuşsa 300 fil kaplanlara doğru saldırıya geçse, 15 zengin adam 250 aslanın üzerine ferrari sürse, aslanlar ferrrariye saldırsa, ferrarideki adamlar ölse, sonra adamların köpekleri aslanlara saldırsa aslanların üzerine 8000 eşşek arısı salınsa her yerlerini soksa, gorillerden birini boğa kovalasa, boğa kovalarken yanlışlıkla ağaca çarpsa boynuzu ve kafatası zedelense, 200 şempanze paraşütle kavga eden goril, aslan, kaplan, insan ve ayıların üzerine atlasa, hayvanlar paraşütlü şempanzelere saldırsa, f16 savaş uçağı yukarıdan bomba atsa, 456 timsah ve 112 azgın su aygırı gorillerin üzerine salınsa, olay yerine polis çağırılsa, çağırılan polisin üzerine 25 iri kurt saldırsa, polisler silahları ile ateş ederken arkadan 50 aslan saldırsa, o sırada deprem olsa deprem esnasında ortaya 10 hasta adam salınsa ve 400 kaslı adam grup oluşturup savaşşa, gorillerden biri güzel bir kadınla tanışsa, sonra kız mevzusu başlasa, 30 gorile karşı 9 kaplan saldırıya geçse, o sırada t rex gelse 2 kaplanı kıyma yapıp yese, o esnada yanardağ patlasa, lavlar t rexin ayaklarını yaksa, t rex topallayıp bir ambulansın üzerine düşşe, ambulansın içindeki kalp krizi geçiren teyze ölse, teyzenin oğlu yanına 300 adam alarak önce t rexi sonra savaşan hayvanları öldürmeye kalkşa, ama başarısız olup kendi ölse ne olur arkadaşlar?

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar terbiyemizi bozmayalım DEVAMININ GELMESİNİ İSTİYORSANIZ LÜTFEN OLUMLU DAVRANALIM.. EMEĞE SAYGI

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• ne biçim soru -_-

0|0
    0|0
  • Bunu sonuna kadar okuduğum için hepsi beni dövsün

0|2
    0|0
  • Üşenmedin mi yaa :D

0|0
    0|0
  • bir paket çekirdek biter bu sahneye bakarken

0|0
    0|0
  • 250 aslan 350 kaplan 150 goril ve 10 ayı aralarında anlaşma yapıp 500 insanı yer

0|0
    0|0
  • Way way ilginç bir beyne sahipsin. Karentinaya almak lazım. :D

0|0
    0|0
  • mal gibi okudum hepsini

0|0
    0|0
    • evet şimdi sorumu yanıtlayın.. bu arada okuduğunuz için çok teşekkür ederim hanımefendi

• Hahah o yorumu yazarken kendim de değildim...

• anladım sağolun

• ebenin orekesi olur

0|0
    0|0
    • bak seni varya uza düzgün yorumlar yapın

• kimi dovuyon cocom sen allamin ergeni usenmemis yazmis bide de get

• harbi dayaklık kızsın belki kız bile değilsin hahahah :)

• Tabiki okumadım :)

0|0
    0|0
    • Bu arada devamı gelecek bizi izleyin TEKRARI YOK..

• Ferrarisi olan zenginlere yazık olur, kıyamam, öyle deme :)

0|0
    0|0
    • okudunuz mu :))

• Karete değil aikido biliyom ben olaydım orda en az birini kurtarırdım :)

• Nerde o sanş bak teyzeyi kurtarma zaten ölcekti o

Erkekler Ne Diyor 28

• Ne tür bir fantezidir bu :) kırbaçla kelepçe yok mu bir an oda çıkacak sandım ama yazık teyze ve oğluda ölünce olmadı

0|0
    0|0
    • İşte ne yapalım kardeş hayat adil değil. Ahirete kaldı iş yapacak bir şey yok. hayat kahpee

• Toplu cenaze namazı kılınır -_-

0|0
    0|0
    • hım... ama imam yok imamların nesli tükenmiş farzet

• Ama o sonradan eklendi -_- iyi tamam o zaman ani bir buzul çağı başlar ve tüm cesetler donar yüz yıllar sonra arkeologlar bulur bunları incelerler edebiyatçılar hakkında destanlar yazar filmi çekilir dünyanın yarısı izler 8 dalda oscara aday olur hepsini alır ancak başrol oyuncusu çok iyi olmasına rağmen bir şey alamaz kahrından intihar eder ve öte dünyada o olayda ölen herkesle karşılaşır orda filmi bir daha çekerler bu sefer eski başrol yönetmen olur oyuncular orjinalleri olur tüm ahiret izler dünyada alamadığı oscarına sonunda kavuşur :D

• DEXZRFASTHYAUSKOXSLPOXINXSJIKOLASPZXOCSKNM :dDDDDDDD

• uyarıcı etkisi olan ilaçları bırakmalısın dostum...
    ;))

0|0
    0|0
    • OKUYUN VE PAYLAŞIN BEYLER... MÜTHİŞ ÖTESİ BİR ESER DEVAMI GELECEK İNŞALLAH... EMEĞE SAYGI VE BİRAZDA BANA DESTEK ÇIKARSANIZ ÇOK YOL KAT EDECEĞİZ İNŞALLAH

• bizde tam olarak bundan korkuyorduk =))

• Teyzenin oglu rahmetli olur :D :D

0|0
    0|0
    • Evet teyzede teyzenin oğlu da rahmetli oluyor bu arada çok önemli gelişmeler ekleyeceğim Bu arada devamı gelecek bizi izleyin TEKRARI YOK..

• İşte Türkiye de eğitimin geri kalmışlığına örnek.

1|0
    0|0
    • Yazmak sana göre değil bence sen kitap okumaya devam et. Devamı gelmesin, teşekkürler.

• ama devamını bekleyenler var kardeşim

• bayadır takılmadım bişey ne içiyosun gönder veririm parasını gerçekten

0|1
    0|0
    • 2000 tl gönder yeter bu arada çok seviyorum seni en iyi kankimsin mahallede küçükken top oynardık. mustafa dayının arabasının camını kırmıştık, sonra mustafa dayıya parasını biz vermiştik, o gün demiştin kanki büyüyünce sana sürekli para göndericem o günden beri hatta o günden 3-4 yıl öncede senden başka kanki tanımam. beni bilen bilir hep demişimdir kutup_ayısı en kral adamdır. O adamı sevmeyen ölsün diye kardeşim birde babamın 5000 tl borcu var onu ödersin dayımında 7000 tl varmış birde babamın emeklilik primlerini yatır yeterli hep diyodum @kutup_ayısı en kral adamdır diye

• Ben miker geçerim gerisi ilgilendirmez beni

0|0
    0|0
  • Bunu okuyan var mı harbiden?

0|0
    0|0
    • OKUYUN VE PAYLAŞIN BEYLER... MÜTHİŞ ÖTESİ BİR ESER DEVAMI GELECEK İNŞALLAH... EMEĞE SAYGI

• katlettin mk hayvanlari Aslan kaplandan girdin nineden teyzeden cktn. d

0|0
    0|0
    • okuduğunuz için teşekkürler size hayatınızda çok faydalı olacak bu okuduklarınız teşekkürler emeğe saygı

• Emeğine sağlık kardeş güzel yazmışsın. (okumadım)

0|0
    0|0
  • "200 şempanze paraşütle.." den sonrası yok bende. :D ama buraya bir ejderya Lazım.

1|0
    0|0
    • neden? okumadığınızdan mı yoksa kötü olduğundanmı?

ejderha yok ama t rex var yetmezmi :)

• Yetmez ejderya ekle buna uçarak ateş atsın.

• Tamam izleyin bizi tekrarı yok devamı gelecek ama bazı işlerim var daha sonra devamını getireceğim sıkıntı yok

• Asla okumam

0|0
    0|0
  • onları bilmem ama okuyayım derken ölüyodum

0|0
    0|0
    • Okumanız sizin için faydalı olacaktır...

• yaş kaçtı

0|0
    0|0
    • 19 neden sordunuz?

• dayıoğlu soracak soru kalmadımı ki erinmeden böyle bişe yazdın

• işşizlik tavan yapınca sonuç bu

• kanka sen bir pskologa görün psikologdan bir cacık çıkmassa kurşun döktür bide :D

0|0
    0|0
  • harbi eşşeğin... olur bu ne len :)

0|0
    0|0
  • Bakırköylü olduğun belli

0|0
    0|0
  • Gorup bakmak lazim

0|0
    0|0
  • Bunu okuyan bahçivan uşaktan ayrıldığını açıkladı :))

0|0
    0|0
  • kaplan 350 yerine 250 olsa bile alayına gider. ulan hiç üşenmeyip senaryo yazmışsın gundi:D

0|0
    0|0
    • orası malüm ama araya karışanlar oluyor işte işler karışıyor baya

• bilek güreşi yapsalarda kaplan yener

• kardasım hll sana valla nasıl sıkıntıdan kurtulacağını biliyon valla :)

0|0
    0|0
  • Beyin error benim hepsini okudumda :)

0|0
    0|0
  • Sebebi neydi ki?

0|0
    0|0
    • SEBEBİ DEVAMINDA BÜYÜCÜ TARAFINDAN AÇIKLANACAK.. BU ARADA KEŞFEDİLMEMİŞ HAYVAN TÜRLERİ DAHİ OLAYI EL ATACAK Bu arada devamı gelecek bizi izleyin TEKRARI YOK..

• Bunu yazdiktan sonra beyninde kalici hasar olusmadigina eminmisin?

0|0
    0|0
  • Anayın... olur ne olacak.

0|0
    0|0
  • yeni bir nuh tufanı vakası vuku bulurdu

0|0
    0|0
  • ne içtin sen?

0|0
    0|0
  • hiçbir şey olmaz.