Erkek arkadaşınıza yalan söyleyeniniz oldu mu?

Kızlar sorum sıze!!!

erkek arkadasınıza yalan soleyenınız oldumu ? olduysa hanı konularda soledınız

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiç yalan söylemedim , öyle bir durumda da kalmadım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şuana kadar olmadı en ufak birsey dahi olsa ondan saklamamaya gayret ederim ben.Söylesem bile üzülmesin aklı kalmasın diye olur.

0|0
    0|0
  • yalan söylememe taraftarıyım ama ufak şeyler olabiliyor herkes arasında kızlı erkekli arkadaş ortamında kıskançlığı devreye sokarsa erkek yok derim. fazla sıkarsan fazla yalan duyarsın

1|0
    0|0
  • Hiçbir konuda yalan söyleemedim.

0|0
    0|0
  • Ohoo yalan makinası gibiyim. Gerekli durumlarda söyledim ama sadece. Her şeyi bilmesine gerek yok.

0|0
    0|0
    • mesela neyı bılmesıne gerek yok?

• Kocam değil nişanlım değil, s*çarken s*çıyorum asla demem.

Dip not: Özür dilerim argo kelime kullanmak istemedim.

• baska ornek bulamadınmı sankı burnuma kokusu geldı:D

• Söyledim kimisi çok profesyonelce kimisi hiç.Aslında güzel oyunlar oynarım.Örneğin ilişkimizin ilk başlarında erkek kankamla sevgilim kendi evinde uyuduktan sonra Taksime içmeye giderdik.Ruhu duymazdı sevgilimin bir kaç kez oldu tekrarladığım.Bilmesine gerek yok kötü bir şey yapmıyorum o 30 yaşında ben 23 yaşındayım bende hayatımı yaşamalıyım.

0|0
    0|0
    • Senin gibi kızdan Allah erkekleri korusun iğrendim bu hareketinden

• Valla benim kadar sadık ve sevgiyle bağlı bir insan zor bulunur.Şimdi çıkmıyorum arkadaşlarımın hepsinide sildim.Gururuma dokunuyor.

• kızların erkekleden daha fazla yalan soledıgı ama erkekler yalanlarını saklayamadıgı ıcın daha cok yalan soleyen durumuna dustugu bılımsel yollarla tespıt edıldıgı ayrıca bır bılgı olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• soylemeyen varmı dıye sorsaydın keske kızlarımıza :D

0|0
    0|0
  • hiç kimse masum değil.

0|0
    0|0
  • Herkes büyük ya da küçük yalan söyler.

0|0
    0|0
  • Kız milleti erkek kendilerine yalan söylese kıyameti koparır ama işte kimisi yalan makinsei gibiyim herşeyi bilmesi gerekmiyor diyor kimisi içmeye sı*çmaya gidiyoruz diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...