Burun estetiği olan arkadaşlar bakar mısınız

arkadaşlar burun estetiği olanınız varmı bilgi verirmisiniz maliyeti ve memnuniyetiniz hakkında yani keşke olmasaydım dedinizmi memnun kaldınızmı bide ameliyattan kaç gün sonra normalleştiniz ?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sadece estetik için yapacaksan ve nefesalabiliyorsan, o zaman yapılmaması gereken bir ameliyat. Çünkü çok acı verici. Ben hiç bir estetik ameliyatın insanlar için yaralı olduğunu düşünmüyorum. Beni sevecek olan bu halim ile sevmeyecekse o zaman sevmesin daha iyi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• yaptırcağın yere göre fiyat değişir, onu gidip hastaneyle görüşcen, 15gün veya 1 ay gibi bir sürede iyileşme gösterir.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım yaptırdı 15 günde düzeliyor. eskisi gibi şişme ve morarma da olmuyor bildiğim kadarıyla. ama yaptırdığın kişi önemli. benim arkadaş hacettepede bi kbb ciye olmuştu. adam işinin ehliydi. bildiğim kadarıyla bi kısmını devlet ödedi. arkadaşım sadece 2 milyar ödedi.

0|0
    0|0
  • Bir sene içinde tam oturuyor.benim nefes sorunum ve yamukluk var.2250 tl ye yaptırıyorum.burun içi sorunu özelde devlet karşılıyor.sadece estetik ücreti alıyor benim hastane.

0|0
    0|0
  • ben :D septum deviazyon vardı ameliyat şarttı burnum zaten düzgündü biraz ucunu kaldırttım 3000 tl yaptırdım. güzel oldu ameliyat sonrası 1 hafta kabus gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaptırıcaksan 3-5 kurusu hesap etme memnun değilsen burnundan bu psikolojiden kurtulmak için yaptırılabilir ama yaptırmışken iyi araştır ve ucuz olsun diye bakma sakın

0|0
    0|0
  • Tam olarak iyileşmesi ve istenen şekli alması 1 yılı bulabiliyor.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım 2 hafta sonra normalleşti ama 1 yıl top oynayamadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...