Evdeyken karamsarlaşıyorum

evde genelde yalnız kalırım ve evdeyken acayip karamsarlaşıyorum. gelecek korkusu oluyor kendimi başarısız biri gibi hissediyorum sanki hiçbişey yapamıcam hayatımda ayrıca kendimi iğrenç çirkin hissediyorum.Ama dışarı çıkınca kendime bir güven geliyor.yani dışarıdaki ben ve evdeki ben çok farklı. Neden böyle oluyor sizce.. Size de oluyor mu

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• evde oturma..hemen dışarı çık ve bir kavga başlar.. yoksa sadece bir istatistik olarak kalacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne kadar düşünürsen düşün yada düşünme asıl olan o zaten yalnız'lık evet yalnızız hepimiz ve bunu sadece etrafımızda kimse yokken düşünüyoruz. Ruh'umuz yalnız. Sen evde yalnızken ben ise etrafımda onlarca kişi varken yalnizim. !

0|0
    0|0
  • Evde duvarlara bakmaktan canın sıkılmıştır buda ruh halini bozmuştur.Sosyalleşince insan kendine güveni artar acil sen bi arkadaş bul onunla gez dolaş veya bir sevgili bul

0|0
    0|0
  • evlenecen zengın bır koca al kurtul ne gelecek kaygısı bu anlamadım. Biraz para kazanıp eksık yerler de duzelır

0|0
    0|0
  • evde ilk yalnız yaşamaya başladıgımda benzer şeyler bana da oluyordu..dışarda arkadaş ve iş ortamında kendimi daha iyi hissederdim ama zamanla degişti şimdi evde daha mutlu hissediyorum..

0|0
    0|0
    • ben çocukluğumdan beri böyle evdeyim ama. çocukken korkardım hep acaba o yüzden mi. evde hiç mutlu değilim. dışarısı daha güvenli sanki

• belkide öyledir, korkunuz yalnız kalmak üzerinedir..ben kalabalık bir aileden birden yalnız kalınca düşmüştüm öyle bir boşluğa ama atlattım sende atlatırsın umarım en kısa zamanda..gercekci yaklaşıncada ev daha güvenli :)

• biraz zor bir çocukluğun olmuş olmalı

1|0
    0|0
  • banada oluyor, insan her zaman aynı ruh halinde kalamıyor

0|0
    0|0
  • arada öleceginin hatırlamak güzel

0|0
    0|0
  • Dikkat et o evde büyü olabilir sana saçma gelebilir ama bana neler yaşattılar o eve dikkatli bak ve etrafındaki kdınları süzgeçten geçir senin yaşantını, ruhsal durumlarını hiç karışma yetkisi olmadığı halde çok sorgulayan kadının biri sana büyü yapmış veya yaptırmış olabilir tabi büyü ancak Allahü teala izin verirse tesir eder o da ayrı bir husus ama büyü vardır ve gerçektir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o zaman evde durma.

0|0
    0|0
    • mümkün olduğunca öyle yapmaya çalışıyorm zaten.

• Yalnız kalmaktan korktuğun icin olabilir. Yada yalnız kalınca eksi yanlarını daha cok düsündüğünden kaynaklanıyor yapıcağın sey düsünmemeye calısmak kendine güvenmek. Bir cümleden artı kelimeleri cıkarmaktır.

0|0
    0|0
  • yapacak bişey bulamadıgında insanın aklına tuhaf şeyler gelir.

1|0
    0|0
  • insan yalnızken bu tip düşüncelere kapılabiliyor ama fazla abartmamak lazım yoksa her insanda var

0|0
    0|0
  • Arada oluyor evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...