Erkekler neden sevmediği bir kızı seviyormuş gibi davranır ve onunla

Erkekler neden sevmediği bir kızı seviyormuş gibi davranır ve onunla herşeyi yaşar bunu gerçekten merak ediyorum yada bir sürü vaadler verilir ama iş ciddiye bindiği zaman herşey değişebiliyor çok severken biranda araya soğukluk giriyor bana karşı soğuksun denilince yoo ne alakası var denilir bu nasıl birşey kardeşim ya:)

Güncellemeler:
arkadaşlar soruyu kendime yönelik sormadım ve ben zaten sözlüyüm burdaki sorulardan çıkarmış olduğum bir soru basitleşmeyin...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sayın arkadaşım erkek milleti kadından (genelde) tek şey ister cinsellik tabi hepsini kastetmedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sanırım yaşanmışlıklarından tecrübelerinden yola çıkarak

bu soruyu soruyorsun

ama kaşarlanmışsın ki sorunu gülücüklerle bitirmişsin

normalinde can sıkıcı bir durum

alışmış kudurmuştan beter hesabısı olmuşun sen kızım

artık yediğin yanına kar gibi bir hayat felsefesini benimsemişsin

0|0
    1|0
    • 1. si ben sözlüyüm hayatımda çok büyük tecrübelerim olmadı gayet sosyal kendi çabımda bilgilerim vardır sonuna gülücük koydum formalite icabı bence söylediklerine dikkat etmelisin.

• aksini iddia etmiyorum ki . ne mutlu sana

he bu arada bak sen bir şeyi hısr yapmışsın

biraz evvel erkeklere saydırıyordun şimdi hemcinslerine

kendini kullandıran mal salaklar diyorsun.

ben zekiyim beni kimse kandıramaz falan

umarım dediğin gibi olur . bu durumun kimseyi rahatsız

etmeyeceğine eminim

• saygı değer arkadaşım ben kimseye mal ve salak demedim öyle bir terbiyesizlik yapmam her neyse yorum için teşekkürler uzatmanın bir anlamı yok..

• çünkü erkeklerin zevkleri vardır onu anlık olarak birilerinin üzerinden çıkarmak istemektedir bunu elde etmek içinse her şeyi yapar.

0|0
    0|0
  • nedenini şimdi söylersem üzülürsün.. söylemeyecem..

0|0
    0|0
  • Dizginleri vermeyeceksin. eğer verirsen nereye gideceğini şaşırtır sana. ki görüntü de biraz andırıyor sanırım. allah çektirmesin. Mutlu Mesut Günler dilerim...

0|0
    0|0
  • Eğer aşık oldugu sevdiği biri yoksa boş takılmak yerine biriyle konusmayı tercih eder. Ona sevdiğini söyler ve bir sürü yalanlar...

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmek sadece ve özet egolarını yenik düşmek

0|0
    0|0
  • Malı götürmek için

0|0
    0|0
  • Be yapamıyorum onu yapsam burda işim ne.

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar her şey

0|0
    0|0
  • Erkeğin gelecek planlarına giremeyecek kadar seni basit/ucuz/kullanışlı bulduğu için

0|0
    0|0
    • kendim için sormadım ben zaten sözlüyüm etrafımda gördüklerim diyelim yada burdaki sorularda yola çıkılmış soru da diyebiliriz.

• sırf sevişmek,yatmak için..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kullanmak için bir sürü yalan söyler.

0|0
    0|0
  • erkekler sevmediği bi kızla neden bişeyler yaşar çünkü amacı kullanmaktır bazı ihtiyaçlarını karşılamaktır.bırak onu yalan söylüyor.

0|0
    0|0
    • ihtiyaçları karşılamak.

peki sence bu durumdan şikayetçi olan bir kız neden tekrar

aynı hataya düşer

o vakit

alan memnun veren memnun ilişkisi yokmudur

bu kadar masum rolü oynamanız yersiz bence

• Haklısın ama demekkı kızda ıstıyor kı ilişkiyi sürekli devam ettiriyor. kız sevmedıgınden emınse bırakmalı. ama eğer kı bırakmıyosa demekkı ıkısıde ıhtıyaclarını karsılıcaklar bellı bır süreliğine

• ihtiyacın ne olduguna bakmalı zaten kızın ihtiyacı sevgi görmekse zaten kendisini sevmeyen biriyle olmaktan mutlu olmaz terkeder ama onu anlayabilirse işte seviyormuş gibi davranan kişinin yalan söylediğini.iki tarafta ihtiyac karsılıyorsa sölenecek bişey bile yok.

• 1. eski sevgilisini unutmak için

2. eski sevgilisinden intikam için

3. eski sevgilisini kızdırmak kıskandırmak için

4. ego tatmini

0|1
    0|0
Yükleniyor...