Galatasaray yeni transferleriyle bu sene başarılı olur mu?

Galatasaray'ın yeni transferleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu sene Galatasaray başarılı olur mu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• en büyük sınavı bugün vericez bakalım madrid karşısında merakla ve heyecanla bu maçı bekliyorum

0|0
    0|0
    • maçı seyrettim yabancılarının hepsini beğendim sadece elmander daha zamanı var bizim kazmalardan sabri ve ayhan biran önce bu takımdan gitmeli çok kötüler yakışmıyorlar bu yeni galatasaraya bu arada podolski borsa bildirildi eğer gelirse açık ara başka birşey demiyorum...

• yok yok bu sene bambaşka olacak herkes bizi izleyecek merak etme sen bağırma gerek kalmacak kimseye ister istemez herkes çoşacak eboue dün süperdi zaten stad ekustiğide super sana çok iş düşmez:)

• inşallah bu sene bizim senemiz olacak.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• beşiktaşlıyım ben yaaa ne galatasarayı yer siyah gök beyaz şampiyonsun beşiktaş

0|0
    0|0
  • Geçen sene çok kötü durumda olan galatasaray bu sezon'a iyi bir giriş yapması gerekiyor ve transferleri yapması düzgün yapılanması gerekiyor bu sezon çetin geçeçek gibi

0|0
    0|0
    • görünüşe göre transferler düzgün en iyisi de kaleci oldu gerçekten mondi den beri dogru dürüst adam gelmemişti ben bu kaleciden umutluyum bu sene çok farklı olacak herşey...

• galatasaray'ın farkı takım oyunundaydı 3 sezondur bunu göremiyoruz bu sezon umarım takım oyununda gene en iyi biz oluruz süper lig de yıldızlar takımı istemedim hiç bir zaman tek yürek bir takım istiyoruz

• Transferler iyi, bu sene ligde seneye de Avrupa'da başarılı olalım artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...