Vücut yapmak istiyorum yardım!!! ?

evet arkadaşlar vücut yapmak istiyorum ama çevremdekilerden sürekli farklı yorumlar alıyorum mesela bazıları diyor ki vücut yapacaksan fazla abartmıcaksın bazıları da diyor ki öküz gibi vücut yap yakışır anlamadım nasıl bir vücut yapmalıyım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kardeşim sen o adamlara ne bakıyosun keşke öküz gibi olsak ama öyle kolay değil o işler 10-15 sene yapıyor o öküz gibi olan adamlar sabır etmek gerek dedikleri 2-3 senelik fizik olsa gerek

0|0
    0|0
    • ne biliyim herkesin ağzından farklı kelimeler çıkıyor o kası taşımak zorluk olur diyorlar :D

• Ne alakası var yahu :D o yağları taşımak kolayda kas taşımak mı zor senin için demiyorum yanlış anlama 1 kilo kas 4 kilo yağa eşittir yani kendini çok daha hafif bir o kadarda dolu hissetmeni sağlar sıkı ve dolu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• vücut yapmak Allah'a mahsustur, sen fitness yap kasların gelişsin, ama çok yapma öyle arnold gibi falan kötü durur öyle

0|0
    0|0
  • Kardeşim zaten hayvan gibi vücut yapman icin yıllarını vermen lazım onu sen yapamazsın rahat ol

0|1
    0|0
  • Fit ol önce, daha sonra hafif şisir yeter. Orangutan gibi olmaya gerek yok bence de

0|0
    0|0
  • kızlar nadiren öküz gibilerinden hoşlanır benim tecrübelerim gereği genellikle zayıf ve sıkı vücuttan hoşlandıklarını söyleyebilirim. Kas azcık gözüksün ama abartma sıkı ol zayıf ol gereğinden fazla zayıf ol hele uzun boyluysan off.

0|0
    0|0
Yükleniyor...