Okullu olduk, sınıfları doldurduk ;)

Okuldaki ilk gününüz nasıl idi bakam.. Varmı paylaşacak olan ilk tecrübelerini :P.. Şahsen çok dandik bir okul günü geçirdimm

Güncellemeler:
Zamanlama hatası oldu. Demek ki az bir üniversite bugğn ders başı yapmış :S

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• daha başlamadı ki.liseyi mi diyorsun

0|0
    0|0
    • Hih yanıma bi' kız oturdu. Bacaklarımız birbirine değince çok utandım ama kız çok güzel. Sanırım aşık oldum. Büyüyünce onunla evlenmeyi düşünüyorum. Çokta güzel kalemleri vardı. Kalemtraşı da büyük ve parlaktı.

İhi ihi...

• Öğretmenimiz bizi boy sırasına göre yerleştirdi.Sınıfımız pek kalabalık olmasa da ben şimdiden bunalmıştım.Boyum uzun olduğu için en arka sıraya oturmuştum ve öğretmenimin o güzel yüzünü çok net göremiyordum.Aslında ona biraz öfkeliydim çünkü beni erkekle oturtmuştu.Oysa annem hep kızlarla arkadaş ol derdi, erkeklerden hayır gelmezmiş.Bugün anladım bunu sürekli kalemlerime baktı sanırım gözü kaldı.Ondan korkmaya başladım gözü sürekli üstümde kendimi tehlikede hissediyorum.Sanırım okulu sevmiyorm

• ağlamadığımı hatırlıyorum:)

0|0
    0|0
  • Okul da nedir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okulun ilk günleri genelde iyi geçmez.

0|0
    0|0
  • Okulum daha açılmadı. Hem ilk gün okula mı gidilir 45 gün hakkınız oldu ohh bizim zamanımızda raporla uğraşırdık.

0|0
    0|0
  • sevinçlisiniz hepiniz :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın Eşek Şakası Yüzünden Okula Geç Kaldım :D

0|0
    0|0
  • Gittim, sıra arkadaşımn yanına oturdum. Öğretmenim geldi, tanıştık. Sonra kalemlerimizi çıkarttık bugün A yapmayı öğrendik. Çok mutluyum günlük. Solak olduğum için sıra arkadaşımla hep kollarımız çarpıştı. Kih kih güldük birbirimize.

falan filan felan fulun...

1|0
    0|0
    • Keşke onlarıda yapabilsem.. Yarım saatliğine okula gittik :S

• Annem artık benim burda arkadaşlarımla beraber kalmam gerektiğini beni öğleden sonra alacağını söyledi.İlk başta -ANNEE , -ANNEE diye ağlasam da.Annem durmadı.Artık büyüdüğümü çocuk olmadığımı söyledi.

Yükleniyor...