Squat? Thigh gap?

Squat ile bacak arasindaki "thigh gap" olur mu? Squat yapsam bacaklarim arasinda ki o bosluk olusur mu?

Güncellemeler:
Bir kızda thigh gap olması şart mi sizin için beyler?
...
Güncel :D
Güncel

0|0
213

En İyi Kız Görüşü

• ayakta 10 kez ayak parmaklarına dokun,30 kez squat yap, oturarak 50 saniye ayağına dokunup kal,60 saniye duvara yaslanıp otururmuş pozisyonunda kal,40 tanede zıplayarak hem bacaklarını hem kollarını aç bunları her gün tekrarlarsan yaklaşık 3 haftada şekillenmeye başlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• genetik önemli thigh gap için squatla bacak ve popo kaslarını geliştirirsin, kardiyo yapsan belki bir nebze etkili olabilir

1|0
    0|0
  • bır kadın bel altına onem verıyorsa squat yapması daha ıyı olur

1|0
    0|0
  • squatla onun alakası yok zaten cok saglıksız bırsey ve görsek olarak ta kötü.
    sıcak yaz günlerinde elbise giyince bacakların pişik olmasını engellemekten başka bir fonksiyonu yokmuş gibi geldı bana...

1|0
    0|0
  • squat kalçalarını toplar yukarıya çeker. hafif basende yapabilir. ama thigh gap bence kötü bir şey. sağlıklı bir görünüm vermiyor bana. ama squat yapman daha iyi ve yakışır

1|0
    0|0
    • Tmam teşekkürler :)

• bak azıcık bir boşluk olması yani bacaklarını kapatınca orada küçük bir boşluk olup tekrar kapanması ise en seksi şey bence :D A M A N D İ Y E Y İ M B O Z M A !

• Tamam :D

• Oluşmaz.

1|0
    0|0
  • Tabii ki de şart değil

1|0
    0|0
  • bu soruyu gizli soracak ne var ki şimdi :D

1|0
    0|0
  • Squat en iyi quadricep kaslarını çalıştırır. Aksine o ara kapanabilir.

0|0
    0|0
  • Anoreksiyaya koşan bir başka kızımız.

0|0
    0|0
  • Şekil şukul yapma türkçe konuş adamı tribe sokma

0|0
    0|0
  • l*n o dediğin çok itici bişi kız dediğin dolgun olacak

0|0
    0|0
    • Cidden mi?

• tabiki hiç ünlülerden zayıf olan var mı erkeklerin rihannaya neden ağız ayırıp bakıyorlar sanıyorsun dolgunlar çünkü zayıf hiç bir zaman iyi değil

• Tamam tesekkürler

• hıhı evet thigh gap olması şart

0|0
    0|0
  • Oluşmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat ile zerre alakası yok. Yapamazsın squat kapatır kendimden biliyorum. Çünkü kapandı. Ama bu dediğinin çalışılması yeri iç bacaklar. İç bacaklarını eritmelisin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...