Saçımın genetiği değişti

inanmayanlar lütfen zahmet edip cevaplamasınlar çünkü cidden saçımın yapısı tamamen değişti ve mutlu değilim. 2 yıldır yavaş yavaş beyazların atrması gibi sert kalın saçlar günden güne arttı şu anda çok fazlalar biliorum ki birgün tüm saçlarım değişecek.

ne şekil verebiliyorum ne uzatabiliyorum ne kesebiliyorum ne elleyebiliyorum çünkü sertler ve morelimi bozuyorlar. eski haline dönebilmesi için ne yapmamı önerirsiniz? nasıl eski haline döner? kur maske şampuan önermeyin onlar 1-2 saatliktir genetik olarak değişti diyorum..

Güncellemeler:
Guncelleme yapip rahatsiz ettigim icin uzgunum ama sunu soylemem gerek: bundan sonra cevap verecek arkadaslara sesleniyorum saclarim BEYAZLAMIYOR o sadece bir ornekti

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun açıklamalara gerek yok, argan yağını bi araştır derim,kanıtlıdır.

1|0
    0|0
    • nasil sacimin yapisi degistiyse kalici olarak tekrar kalici olarak eski haline donmesini istiyorum.. ben zaten argan yagi sampuani ve ve sac kremi kullaniyorum cok memnunum ama gecici birsey sadece bir sureligine yumusaklik veriyor..

• kesin denicem.. belkide hvadan sudandir belkide degismesi lazimdi belkide doktora gidersem duzelir.. duzelsede duzelmesede ben bu yagi denicem ve sampuanini hep kullanmaya devam edicem.tesekkurler en azindan yardimci olmaya calistin

• Rica ederim,memnun kalırsın umarım..

Erkekler Ne Diyor 4

• venom gibi :/

0|0
    0|0
  • bu yaşta beyaz geldiyse ırsidir genetik olarakta değişeçeciğni sanmıyorum sert saça uygun modeler yapıcan

0|0
    0|0
    • beyaz yok anam.

yanlis anladin sen.. dedim ki beyaz saclar nasil yavas yavas cogaliyorsa saclarimdaki sert killarda yavas yavas cogaldi

• evet kollarim ve bacaklarimdaki tuylerde de az bisey sertlesme ve kivirciklasma var ama dikkat cekmiyorlar

• yapacak bişey yok kafana takma derim badem yağlı ve zeytin yağlı şhapunalar kulan yeterli olur :)

• Kızmazsan önce bir hatayı düzeltmek istiyorum bunu GDO haberlerinde de sıkça yapıyor medya kuruluşları: genetik değişmez ama yapısı mutasyona uğramış olabilir.Bence bir uzmana gözükmelisin bu durum için geçmiş olsun tekrar.

0|0
    0|0
    • derdimi anlatabilmek icin oyle yazdim..

mutasyon dogru

• sacim beyaz degil :(

sanirim soruyu okuyan herkes yanlis anladi. birdaha sormak lazim

• Yok anladım ben kendi enteresanlığımdan örnek verdim sadece ;) Yani olmayan saç bile beyaz çıkıyor hehe :)

• yaşlanıyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...