Istiklal Marşı hakkında?

Istiklal Marşını sadece milli maçlarda okunsa daha iyi olmaz mıydı? Her lig maçında kupa maçında okunması.. Adı üzerinde Milli Marş
ilhan Cavcav dediğine katılıyor musunuz?

Durum dan rahatsız değil sadece sizin düşüncelerini merak ettim.

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• 2 dk hazır ola geçip Milli marş okumak ne zaman Zor geldi Cavcav efendi demek lazım aslında okumak istemiyorsa gelmesin stada olsun bitsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Cavcavlaşmayın :D

0|1
    0|0
  • Ne zamandan beri İstiklal Marşı bir yükmüş gibi algılanır oldu?
    Elbette ki okunmalıdır ve formalite icabı değil, MİLLİ MARŞ olduğunun şuuru ile okunmalıdır

1|0
    0|1
  • 2 dk da okunan milli marşın kimseye zararı olmaz.

0|0
    0|0
  • bizim ülkemiz kadar milli duygularıyla degerlerınden rahatsız olan baska bir ülke daha yoktur. Okunması kıme batıyor

0|0
    0|0
    • Okunması kimseye batmiyor. Sadece ilhan Cavcav dediğini söyledim ona göre Milli marş sadece milli maçlar da okunsun

• Bence her daim okunmalı.

0|0
    0|0
  • Okunmuyo mu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cavcav doğru söylüyor. Hangi ülkelerde bu yapılıyor acaba?

0|1
    0|0
  • İstiklal Marşı'nın beste ve güftesini değiştirsek çok güzel olacak içimdeki vatan sevgisi ortaya çıkacağına sönüyor resmen. Dünyadaki en iyi sesli insanı getirsen olmaz söylenemez madem yapamıyorlar Andımız gibi söyleyelim arkadaşım ver coşkuyu şeklinde insan doğuya gidip terörü bile sonlandırır o verdiği gazla. Geri dönüşü olmayan bir hata

0|0
    0|0
  • İstiklal marşı er daim herherde okunmali problem yok bence

1|0
    0|0
  • 2 dakika icin sıkılıyormusunuz? O cavcava burdan sesleniyorum yasvaklasmasin.

0|0
    0|0
  • türk futbolu temsil ediyo nasıl okunmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...