Spor Toto Süper Lig'de bu yıl kim şampiyon olur ?

arkadaşlar spor toto süper lig'de bu yıl kim şampiyon olur ve sıralama nasıl gerçekleşir...

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray şampiyon olur. 2-fb 3-bjk

1|2
    0|0
  • GALATASARAY şampiyon olur. 2-3 kim olur bilmiyorum

1|2
    0|0
  • Fenerbahce!

0|1
    0|1
  • umarım fb olur ama zor gibi başımızda bunlar olduğu sürece

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray 20 puan farkla 34 haftayı bitirir sonra FENERASYON bir playoff çıkartır orada puan farkları 4 e bölünür sonra Play off başlar Galatasaray yine 2 kere şampiyon olur.

2|0
    0|1
  • şimdiden konuşmak erken olur ama gönlümüz Beşiktaştan yana

0|0
    0|0
  • kesinlikle GALATASARAY şampiyon olur. sıralama 1-Galatasaray 2-fener 3- beşiktaş 4-trabzon 5-kasımpaşa

3|1
    0|0
  • Galatasaray 10 ile 15 hafta arası tekrardan farkı açar yürür gider.

1|2
    0|2
    • Galatasaray yönetiminde çatlak sesler çıkıyor kongre dönemi sorunsuz kavgasız atlatırsa şampiyonlugun en önemli adaylarından birisi olur ama kongrede ters giden şeyler olursa sen ozaman görürsün şampiyonlugu .

• orada fatih terim ve abdurrahim albayrak gibi güçlü iki firewall var sıkıntı olmaz. Kimse buna izin vermez.

• Yönetim ikiye bölünürse ozaman kimse ne albayrakı takar nede fatih terimi zzaten bölünme olursa gs nin vay haline takımda fazla horoz var

• İnşallah Fenerbahçe olur, ama yoruma gelirsek, FB ve GS kaliteli kadrolar oluşturdu, BJK bu sene daha hırslı top oynuyor, TS biraz daha geride kaldı, bu sene diğer seneler gibi Anadoludan ilk 3'ü zorlayan takım çıkmaz gibi, GS bir adım önde ama FB ile son haftalara kadar şampiyonluk yarışı gider, FB iç sorunlarını hallederse tabi

0|0
    0|0
  • Galatasaray

2|1
    0|0
  • onu bilemem fakat PTT Ligi'nde Manisaspor olur

0|0
    0|0
  • 1-Galatasaray

2-malum takım

3-kasımpaşa

4-bjk

5-ts

6-gaziantep

1|1
    0|1
  • Galatasaray olabılır yada Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe İstanbul SK

0|0
    0|0
  • bismillahirrahmanirrahim

0|0
    0|0
  • Fenerbaççe

0|0
    0|1
  • çokkkkkkkkk erken bir soru

0|0
    0|0
  • 2. yarı fenerbahçe 17 de 15 yapar şike şike. İlk yarı gs farkı açamazsa şampiyon fenerbahçe olur

0|0
    0|0
  • fenerbahçe...

0|0
    0|1
Yükleniyor...