Beşiktaş kupaya veda etti devamı gelir mi?

Beşiktaş ziraat kupasına veda etti sizce bunun devamı gelir mi yani ligden kopma ve uefa da elenme söz konusu mu?

Güncellemeler:
Galatasaray taraftarıyim
Avrupa da başarılar dilerim de bu 2-3 maçtir kötüler bence

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ın yenilmesine hiç bir zaman sevinilmez ama kupadan elendiğimize sevindim.
    En azından hafta içi gereksiz yere maç oynamamış olacağız şimdi lige ve uefaya daha konsantre olmuş olacaklardır diye düşünüyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilic 3 kupayi aliyodu bu sene😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|2
    0|0
    • 1 ni alsa yeterlidir. Tabi alabilirse

• Üzüldüm ama sevinmek için sevmedim.

Yoğun maç trafiği bitti düşüş olacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • beşiktaşın bilerek eleneceğini düşünmüyorum şimdi kayserinin hakkınıda yemiyelim bizi de yenmişlerdi

0|1
    0|0
  • Elendi çokta tın.

0|1
    0|0
  • Elenmek için oynadık. Gazoz kupasına ihtiyacımız yok daha önemli işlerimiz var. Ahahahaha

0|2
    0|1
    • Bu 2-3 haftadır pek öyle istekli bir futbol göremedim ve Bursa maçında hersey belli olcak hangi önemli işlermiş :)

• Görürüz.

• Tamam görürüz. Liverpool ve Bursaspor maçından sonra sana söylerim.

• Gelir veya. gider, denge meselesi, ülkenin en büyük sorunu, çarşı herşeye karşı, bunu açıklayamam sana :)

0|2
    0|0
    • Çarşı yenilemeye de karşı değil mi :)

• Çarşıya hükümet karşı, çarşı napsın, alayına karşıyız bizde :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Yarın bizde elenelim sorun değil Beşiktaş için iyi oldu bence çokda üzülünücek bir durum yok Bursa ve Liverpool maçları çok daha önemli bence. Bursa maçıda zor olucak puan kaybetmelerini isterim ama Liverpool karşısında başarılar dilerim bende.

0|1
    0|0
  • Valla sanki kupadan elenmek için oynadılar çok kötülerdi

0|3
    0|0
  • Klasik beşiktaş havası bu uefadan da elenecekler ve ligdende Fenerbahçe maçı ile birlikte kopacaklar.

0|1
    0|0
  • Kupa kıstas değil bence
    @basbelasi1kadin , sen ne diyorsun bu konuda

0|1
    0|0
  • kardeşim bilerek elendik, bu bilic çok aşşağılık bir adam, her sene aynısını yapıyor, çok maç yapmaktan çekiniyor, hayatımda bu kadar ruhsuz bir maç izlemedim, acil sergenin bu takımın başına geçip ömürlük kontrat yapması lazım, ama nerde bu beyinsizlerde o futbol görüşü

0|1
    0|1
    • Kardeş bilic ne yapsın takımda oynayacak oyuncu kalmadı, zaten ziraat Türkiye Kupası tamamen zarar bence gruplarda elenmeliydik.

• işte bilerek elendi diyorum sana, valla burası beşiktaş, karşındaki takım çoluk çocukla seni sahadan siliyor, bu bilic berbat bir teknik adam, baskıyı kaldıramaz, 1 tane derbi galibiyeti olmaz mı ya bir adamnın? rize maçında yenilmiştik hakeme dua etsin

• kadro tecrübeli değil.
    yıllardır aynı şeyi söylüyoruz. büyük maç kazanamıyor fazla konsantre hep zarar veriyor.
    Bir Türk olarak umarım liverpool maçında bu hata tekrarlanmaz ve armasında Türk bayrağı olan klubümüz tur atlar.

0|0
    0|0
  • Takımın kafası Bursa ve Liverpool maçında kalmış sahada mücadele eden takımdan eser kalmamıştı bursa spor maçında sorunun cevabını alacağımızı düşünüyorum gerçi o maçta SOSA ve Gökhan Töre gibi futbolcularımız da oynayacak.

0|1
    0|0
  • Bilerek elendi yoğun bir maç trafiği başlıyor her hafta üç maç kaldırılması zor lig düşündüler

0|0
    0|0
    • Ligde de gördük Rize karşısinda..

• Her takımın bazen kötü oynaması normal. Sonuçta kazandı mı kazandı. Eskişehir maçında çok mu iyi oynadınız.
      Yazılanlara saygı duymayıp cins yorum atacaksan soru sorma...

• gelmez, maça bakıldığında oynamayan şans bulamayan oyuncular oynadı sonradan yani 75den sonra takviye yapıldı

0|0
    0|0
  • aksine oralarda daha iyi oluruz

0|1
    0|0
    • Zannetmiyorum pek düşüş var gibi takımda. Hani Sosa ve Töre olmasa takimdan pek hayir gelmez gibi

• hayır dostum 3 kulvarda mücadele ederken 2 kulvara düşüyo yani daha iyi odaklanmak daha diri kalmak daha az yorulmak demek

• Şahsen ben Fenerbahçe'nin de bu akşam eleneceğini düşünüyorum çünkü lige öncelik verdikleri için pek asılmıyorlar. Hele fenerbahçenin 4 cü Yıldız için yapmayacağı çirkeflik yoktur (gsliyim)

0|0
    0|0
  • oynadımız takıma bak atınç tolgay pektemek :/ ugur serdar ayrı dert zaten :/

0|0
    0|0
  • gelir gelir ligden de düşerler

0|1
    0|0
  • Gelir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...