Sevdiğim insanın amacını söyleyin lütfen !

Bir çocuğu seviyorum çocukla daha önce çıkmıştım ayrıldık başka bir kızla çıktı 1 ay önce ayrıldılar şimdi yolda görünce bana bakıyor. Geçen gün arkadaşlarımla görmüştü 2. defa tekrar gördü arkadaşlarımın yanında göremeyince beni aradı arkadaydım bnde beni görünce baktı ben gittim sizce ne yapmak istiyor yardım edin lüütfeeeennn :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• amacı belli kendini şuan boşlukta hissettiği için tekrar sana yakınlaşmaya çalışıyo.ilgi göstermek gibi bir yanılgıya düşme derim yeni birisini bulunca sana tekrar yol verecektir.çocuğun sana karşı olan sevgisi sahte bir sevgi anlıcan

1|0
    0|0
    • Daha önce yüzükleri takıcağımız gün ayrıldık normalde yüzük alıcak bi çocuk değildir o

• ne yani sevmiyor muydu _?

• senin anlattıklarından o çıkıyor yani biraz gerçekçi bakın olaya 1 ay önce senden sonra çıktığınla ayrılmış kendini boşlukta hissediyo işte bunda anlaşılmıcak bişey yok samimi değil yani çocuk

Erkekler Ne Diyor 11

• daha önceki birlikteliğinizden memnun değilsen . hiç bakma başlama bile deneme .cocuk boşlukta kaldığında sana bakıyor öyle bir tip izlenimi vermişsin :)

1|0
    0|0
  • demek sen onu kesiyorsun...oda seni kesiyor.. oda bundan arka almışki sana pas atıyor.. tekrar

konuşmak istiyor herhalde.. peki daha evel bunlan çıkmıştın o zaman memnunmusun arkadaşlığından? niye ozaman ayrıldınız...? bir sebep varmı?

0|0
    0|0
  • Neden bunu kendisine sormuyorsun soru sormak doğal hakkın yoksa cekiniyormusun ?

0|0
    0|0
    • Çekiniyorum çünkü cevabı beni sevmesi olsa bile söylemez

• Bence hayatta hiç bir şeyden çekinmiyceksin direk gidip sorucaksın ben bugüne kadar hep böyle davrandım inan bu benim için daha yararlı oldu beklemektense sonucu bir an evvel ögrenmek isterdim vede başarılıda olurdum tabi aralarda hüsranda yaşadım ama olsun benim için sıkıntı olmadı çekingen olma açık sözlü ol .

• Amacını burdaki kimse bilemez

0|0
    0|0
  • Belli ki seni seviyor,ayrıldığı kişi ona senin gibi bakamamış.Geri dönmeni istiyor..Biraz naz yap,trip yap,biraz burnu sürtsün sonra onunla barış ? :)

0|0
    0|0
  • İçinde Hala Seni Seviyor Fakat Senin Ters tepki vermenden korkuyor İçine Kapanıyor

15 yaşındayım daha hiç deneyimim olmadı kız arkadaşım olmadı bu kadar söyleyebiliyorum

0|0
    0|0
  • Salla

0|0
    0|0
  • tenhada gezme .. bi erkek geri dönüysa ya intikam yada son iki harfi için demişler . bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Öyle biri değil o iştee.

• Ama bende bilmiyorum işte onu çok seviyorum

• neden ayrıldınız , kim ayrıldı ve neden baskasıyla birlikte oldu ?

• tanıdık birine benzetmiş

0|0
    0|0
  • net bir şey söyleyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Canı çekmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun düşüncesi ; yoklukta gideri var şununla ilgileneyim bari

Senin düşüncen ; ayyy bak beni hala seviyo naslda bakıyor bana

0|0
    0|0
  • ayy boş ver yaa gelen gelır se pas verme hıc uğraşma bence..

1|0
    0|0
  • seninle konuşmak istoyor olabilir mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...