Karşınızdaki kişinin tipini beğenmediniz ama karakterini beğendiniz..

Karşınızdaki kişinin tipini beğenmediniz ama karakterini beğendiniz o kişiyle ileriye dönük birşeyler düşünür müsünüz yoksa o an orada herşeyi bitirir misiniz kafanızda(Yakışıklılık mı karakter mi sorusunun bir yan versiyonu)

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Karakteri daha ağır basar benim için ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Karakteriyle gerçekten etkileyen birinin tipi teferruat bile değildir..

0|1
    1|0
  • tip başlı başına bir kriter değil bazen tanıdıkça seversin gözünde o şekilde güzelleşir ve o senin için dünyanın en güzel insanı olur

0|1
    0|0
  • tipini beğenmezsem olmaz.

0|0
    0|2
    • Al işte tipik bir Kızlık durumu :) Büyük Konuşma benden demesi

• başkaları gibi yalan demiorum doğru tipinide beğencem yakışıklı olsun illa demiyorum beğencem.

• öyle bir karar verdim ve mutluyum..karakterini sevdiğim kişinin tipini de seviyorum..bazen dış görünüş göz yanılgısından ibaret olabiliyor..

1|1
    0|0
  • tabi ki de karakterli olmalı

0|1
    0|0
  • düşnrüm ben ya

0|1
    1|0
  • Düşünürüm. Öenmli olan kalbinin temizliğidir. İnsanları dış görünüşüne göre yargılamam.

Çünki onların bedeni yüzleri kendi tercihi değildi.

Yüce Allahın eseriyiz.

0|1
    0|0
  • gözüm yakışıklılarda kalabilir bu da ona haksızlık olur o yüzden düşünmezdim sanırım.

0|0
    0|1
  • tipini hiç mi beğenmedim yoksa begenmedim mi eğer hiç begenmediysem olmaz ama begenmediysem olur ..

0|1
    0|0
  • karakderi beğendiysem tipi görmem bile..

0|1
    1|0
    • emin misin ya merak ediyorum bayanlar hep karakter demiş inanmak istiyorum gerçekten bayanlar bu konuda samimi mi?

• evet sevince görmeyiz tip...sevmeyen kişi tabiki tipe bakar.

• Evet açıklaman tatmin etti..

• tipi bence cok önemli fizigni begenmezsem ona nasila sik ola bilirim ?

0|0
    1|1
  • Düşünmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgili anlamında HAYIR. Çünkü ilişki karşılıklı beğenmeye yönelik olur tek taraflı olmaz ..

Arkadaş anlamında EVET. Karakterini sevdiğim beğendiğim insanlarla konuşmak sohbet etmek iyi olabilir ..

0|0
    0|1
  • Eğer tipini beğenmediyse karakterini göstermek için biraz zamana ihtiyacın var , kendini karakterinle sevdirirsende tipi önemsemez , kadınlar erkeklerde yakışıklılık aramıyor zaten eğer arayan varsa onlar ileryie dönük düşünenlerden değildir

0|1
    0|0
  • Tip önemli kardeşim

0|1
    0|0
  • tipin iyi değilse karakterini gösterecek fırsatın olmaz

0|1
    0|0
    • evet öyle düşünüyorum...

• ikiside önemli

0|0
    0|0