Hiç alkol tedavisi gören yakınınız var mı?

evet arkadaşlar alkol tedavisi gören, hastanede uzun süreli yatan bi yakınınız varmı. yakından takip ettiğiniz? hangi hastanede yattı ve şartlar nasıldı?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• alkolle tedavi oluyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• dayım gördü. hemde çok ciddi bir tedavi sürecinden geçti. akıl hastanesine alıyorlar. 1 ay orada tedavi gördü. şimdi hiç alkol kullanmamış gibi. aklına bile gelmediğini söylüyor.

0|0
    0|0
  • alkol tedavi edilecek kötü bir alışkanlık değildir. bokunu çıkartanların alkol değil psikolojik tadavi görmesi daha hayırlı olur .. alkole bok atmayınız

0|0
    0|0
  • amatem de :)

0|0
    0|0
  • Amatemde . Bakırköy'den çok tanıdığım var o bölümde. Ben diğer bölümde kalmıştım sigarayı bile 2 saatte bir veriyorlardı herkes deli .. Ben akıllıymışım be dedim .

0|0
    0|0
  • Bakırköy amatem. Amcam orada alkol tedavisi görmüştü. Hatta yatış işlemlerini ben yapmıştım. Çok memnun kalmıştı kendisi şuan da bildiğim kadarıyla ciddi manada alkol almıyor bıraktı gibi bir şey oldu yani.

0|0
    0|0
    • ya orda insan delirir diyolar insanlar ağlıyomuş bağırıyomuş falan doğru mu

• şimdi balıklı rum da ama bidaha tekrarlanırsa diye başka seçenekler varmı diye soruyorum

• Balıklı rum'da bana çok yakın. Ama ben sana şiddetle bakırköy amatemi tavsiye ederim. Hem daha büyük bahçesi daha çok imkanı var hemde doktorlar ciddi manada ilgileniyor.

• yok

0|0
    0|0
  • kartaliçe yanlışlık oldu özür dilerim ..

0|0
    0|0
  • alkol almam alanıda sevmem :)

0|0
    0|0
  • ankara amatem

0|0
    0|0
  • Sen mi yatacaksın?

0|0
    0|0
  • balıklırum en iyisi.