Sow mu Dembaba mı?

iki sevilen biri Fbnin diğeri bjknin forvetleri olan ayrıca yakın arkadaş olan bu iki isimden ( türkiyenin en iyi 2 forveti) hangisi daha iyi genel degerlendirme yapın 1 sezon olarak degerlendirmeyin tarafsız olursanız sevinirim

• Mousa Sow
    40% (4)33% (6)36% (10)Oy Ver
  • Dembaba
    60% (6)67% (12)64% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 12

• 26 maç 20 gol gelir gelmez.

3|2
    0|1
    • iyiymis ama hersey gol atmak değil ama iyi adam dembaba bence sow daha iyi ama

• sow candır dembaba bianlıkheyecan yani senin anlıycagın Sow daha iyidir ı Live you mousa

• Mousa Sow

0|1
    0|0
  • tabiki dembaba

1|1
    1|1
    • Senin gs li olduğun dembabayı savunmandan belliydi senle muhattap olmıycam pis 6saraylı :D ayrıca sow daha kaliteli futbolcu hadi byy

• bunların ikiside kaliteli ama sen çok kalitesizsin. g. zekalı bu akılla nasıl hayatta kaldın şimdiye kadar hayret ediyorum.

• tabiki demba ba adamın kariyeri ortada hem benimde çok sevdiğim bir futbolcu... ama türkiyeye gelmiş en iyi yabancı santrafor drogba :)

0|0
    0|1
    • adamın kariyeri iyi olabilir ama orda yaptıklarıda önemli ayrıca sowun fransa gol krallığı var onun herhangi bir gol krallığı yok sowu aldığımız dönemlerde cok büyük takımlar ilgileniyodu ayrıca sowun şampiyonlar ligi kariyeride var ha unutmadan en iyi drogba olduğunu düşünmüyorum o konu çok detaylı bir konu tartışılır

• fenerbahçeli olman yetiyor zaten taraflı olmana gelip burada demba ba mı burak yılmazmı deseydin o zaman ben burak deseydim taraflı olurdum neyse sen bak işine anlamazsın gerçekten boşa zaman harcamayalım burada...

• Sen taraflısın önde gidenisin benim taraflı olmadıgım ortada futbol bilgin hiç yok ama biraz beynin olsaydı emekhırsızı burakla bu ikisini kıyaslamazdın her türlü sow der geçerim maç izle biraz öyle gel anlamazsın ama Anlayana :D

• Dembaba

0|1
    0|1
  • Demba ba <3

1|2
    1|2
  • rakamlar kimin daha iyi olduğunu söyler dembaa türkiyenin en iyi forvetlerinden kimse alınmasın

0|2
    0|1
    • bir sezonluk rakamla övünme kalitesiyle 1 gömlek üstündür mousa illada rakam istersen fransa ligi gol krallarını ve ondan yediginiz golleri say ve incele

• Ben sana sadece gerçekleri açıkladım :)

• boş boş konuşma yaşının gerektirdiği gibi davran şu konuşmalarınla yaşın 25 değil 17 gibi yansıyor he 17 isen ben bütün konuşmalarımı geri aldım daha önemli işlerim var sen kafana göre takıl

• Burak Yılmaz

0|2
    2|3
  • Sow demba baya çapraz bitiricilik sanatını öğretsin sonra tartışalım

0|1
    0|0
  • Snijder

0|1
    3|2
  • sow da çok iyi ama demba ba daha iyi

0|1
    0|0
    • simdi sen bu sezonu baza aldın sanırım Ama sow da geldiği ilk sezon cok iyiydi bence sow ama aynı düzeydeler hemen hemen

• Pardon da sow kim ya kac golu var maturenin dembabanin 25 macta 20 golu var kardes tabiki DEMBABA

0|2
    0|1
    • 1-sow fb ye fransa gol kralı olarak geldi 2-sowda geldiği ilk sezon en az dembaba kadar iyiydi 3-sowun istaistlerine zahmet edip bakarsan (googleden) dembabaya bakma gereği duymazsın. SONUÇ=bu sezon dembaba daha iyi olabilir ama genel olarak sow daha iyi futbolcudur

• Daha film yeni başlıyo kardes bekle sabret bakam

• Sarı lacivert Şampiyon FENER

Yükleniyor...