Bayanım gelir misiniz?

Şimdi baştan söyleyeyim arkadaşımın hesabı ben bir bayanım rica ettim sorabilir miyim diye kabul etti. Sorunuma gelince pek bir fazlam yok sadece vücudum şekle girsin istiyorum hergün yarım saatlik cardio yapsam işe yarar mı? Selülitlerim falan da var biraz geçer mi hepsi? Çatlaklarım da var azalma olur mu?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Saglikli beslen ve bunu yap aplacım.

workout-essentials.com/.../...-Workout-Program.jpg

0|2
    0|0
    • Sadece squat ile olacak iş mi

• Telefondan kaynaklanıyor t9 da dikkat etmemişim

• Trol veya normal ne fark eder. Soruya bakan başka insanlarda cevaplardan faydalanabilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• cardio asıl kilo vermek için işe yarar bunun yanında bir kaç tane yoga hareketş yaparsan daha kolay şekle girer yoga dışında fitness hareketleri de olur tek başına cardioyla daha uzun sürer

1|1
    0|0
    • O hareketleri ne kadar yapmam lazım günde kaç saat dakkika

• günde 1 saat vaktin ve gücün varsa yoksa yarım saat yap ama bir gün yapıp ertesi gün yapmamazlık yapma bu olayda en önemli şey plan program düzenli ilerlemek

• Beslenme programı şart.

0|1
    0|0
    • Of zayıflamak istemiyorum ki

• Tamam o zaman normal ev yemeklerini tüketin ama yağı ne kadar azaltırsanız o kadar iyi. Yani gidipte kuru fasulye yerseniz olmaz. Suyu çok yağlı.

• Ay en sevdiğim bide Of ya şu beslenme beni öldürüyor ya

• Evet düzenli halde yaparsan olur

0|1
    0|0
    • Hafta sonları ve çarşamba günleri yapamayabilirim. Çatlaklarım da azalma olur mu? Ve yememe falan dikkat etmiyorum pek

• Hayır yerim ben dayanamam şu an köfte ve makarna yiyorum yağlı yağlı Of ve 1 saate yakın cardio yaptım bugün hepsi bola gidiyor

• işte ilk önce bunu durdurmalısın tabi istiyosan şimdi dur

• Evet bu mümkün

0|1
    0|0
Yükleniyor...