Sporla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardıım?

çok acil yardım lazım o yüzden bu hesabı açtıım yardım edin brolar bir ya

Güncellemeler:
kaslarımı nasıl geliştiririm?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence spor salonuna git ayrica youtube instagram uzerinden sporla ve sporcu beslenmesiyle ilgili kisileri takip et. Sana herkes hareketi soyle yap boyle yap der ama isini bilmeyen bile laf atiyor. Ben sevgilimi ve hocami dinliyorum kim ne derse desin birsey soylediklerinde hareketin dogrusunu hocama gidip soruyorum teyit ettiriyorum. Suplementler konusunda vucudunu bilmeden birsey onermek falan olmaz zaten ama genel olarak beslenmende protein agirlikli olsun. Mesela tavuk peynir yogurt lor peyniri. Acikcasi ben artik eve abur cubur yerine bunlari alıyorum acikinca aklim cikolataya vs kaymiyor yani. Acikinca tam bugday ekmegi uzerine yer fistigi ezmesi, yogurt icine lor peyniri hafif baharat ya da hafif bir salata tavuk falan yiyorum iste :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein ağırlıklı beslen, spor yap, düzenli seks yap, gelişir

0|0
    1|0
    • Düzenli seks ne ya :S Ne zamandan beri karın geliştiriyor :)

• Tam tersi testosteron duser aslında :)

• Cristian ronaldo ya bakın adam düzenli seks ve spor yapıyor, testosteRon yükselmesi lazım, kandaki değerler zaten az ama böylece yükseltir,

Erkekler Ne Diyor 5

• salona gitmen gerek, onu yapamıyosan evde egzersiz ama kas geliştirmenin temeli besslenme, sağlam beslenmen gerek

0|0
    0|0
  • Güncellemeye sorunu yaz lütfen. Yoksa konun uçar ;)

0|0
    0|0
    • yazdım kardeş

• Ok. Gelelim cevabına. Kaslarını geliştirmek için gerekli olanlar; 1. Bilgi 2. Beslenme 3. Düzenli Spor 4. Dinlenme 5. Sabır.

Her maddeyi burada kısaca anlatamam. Sayfalar sürer. Bu konuyla ilgili dergiler alabilirsin. Internetten okuyabilirsin. Kolay gelsin.

• sağol kardeşim

• Sor sorunu

0|0
    0|0
    • kaslarımı nasıl geliştiririm?

• Öncelikle bir spor solonuna yazıl.
      Bol proteinli beslen başlangıçta kilonun 1.5 katı kadar protein al zamanla arttırırsın.
      Hızlı hacim için karbonhidrat a agırlık ver bol kalorili beslen.
      Yumurta , süt , tavuk , prinç , makarna
      Bunları bolca ye yemezsen gelişemezsin
      Vucut geliştirmede ki en önemli şey beslenmektir.
      Beslenmezsen olmaz.

• eyvallah uygularım ;)

• Egrezsiz diyet egzersiz diyet

0|0
    0|0
  • sorunu alabilirmiyim?

0|0
    0|0
    • kaslarımı nasıl geliştiririm?

• 3000 tane cristiano ronaldo çekemiyor bu adam nasıl çeksin?

• inceyi yakalamadın sevgili kardeşim, 1000 tane mekik çekilmez zaten öyle bir çalışma sistemi yok. 4 er hareketten 4 set 15 er tekrar yeterli fazlası overtraining yapar

Yükleniyor...