Bana yastığının kılıfını verdi.

benm sevglm hataya geri dönüş yaptı budan 2 gün önce yolcu ettim kendisini aynı şirket altında çalıştıgımız için aynı lojmanda kalıor aynı yatagı paylaşıorduk hataya geri dönüş olayı çıkmadan önce antalyaya gitti 2 gece kalmak için ablsının yanına bir gece kalıp sabahı ablasına 'abla ben gece hiç uyuyamadım ona öyle bir alışmışım ki onsuz uyuyamıyorum yarın burda kalmam' demiş ertesi gün geldi zaten hataya giderkende benim yatığım yastık kılıfını kendi aldı kendi yattığınıda bana verdi özledikçe kokla ben yanında olucam dedi otobüse bndirmek için otogara gittigimzde ise , otobüsün camında kaç saniyelik bir bakışma hiç hatırlamıorum ama o kadar derin baktı ki aklıma geldikçe ağlamaktan alamıorum kendimi fakat şundan korkuyorum kendisi duygusalığı fazla sevmeyen biri ne yaparsam kendimi ona unutturmam fazla mesaj atıp sıkmak istemiorum ama aklımda onda kalıor davranışlarım nasıl olmalı neler söylemeli nasıl davranmalıyım ( ciddi cevaplar istiorum şimden ilgisi için herkese teşekkürler )

Güncellemeler:
yanlız şöyle bir durum var uzağımdayken fazla msaj atmıor gibi gelior birde yurt dışına gidecek abisine söyledi benide alacakmış yanına ama ilk kendi gidip nasıl bir yer die bakması gerekiormuş :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence O Seni sen olduğun için seviyor. yapmacık davranışları boşver neysen o ol eminim oda bu ilgiyi sevgiyi unutacak kdr aptal değildir. aşkınızın daimi olması dileğiyle.

1|0
    0|0
    • teşekkürler ama güncellemedede söyledgm gibi artık fazla mesaj atmıormuş gbi geldi bana gece telefonu kapalı olur sabah ordgmda sarjm bitior aşkım dior korkuyorum onu kaybetmekten ama ona belli etmiorum

• ben 3 yıl sevgilimden ayrı ilişkimi yürüttüm herşeyi kafaya takıyosun yok mesaj atmıyo yok ilgi göstermiyo kimi zaman aldatıldıgını düşünüyosun ama zaman geçip bir araya geldiğinde hepsinin kuruntu olduğunu anlıyosun ne diyim çok sevmenin zararları :)

• evet belli ki öyle ama çevremdekilerin yorumlarından bıktım bana senin bu kişyle bir gelcegn olmaz gitti bir kaç ay sonra seni unutur güzel bir sürü kız var katarda diorlar , sevglm beni yanına almayı düşünüyor abisine bile söledi önce ben gdp görmem lazım orayı dior kafam alak bulak

Erkekler Ne Diyor 9

• Yani ara sor mesaj at çiçek al romantik ol şimart de tabi. Ancak gün aşırı özledim,sensiz yapamıyorum tarzı şeyler yazma. Ya da bunları yazarkende mizah kat biraz. Nasıl diye sorma o da sana kalmış.

1|0
    0|0
  • Çok sıkıcı şeylerden bahsetme özlem dolu mesajlar at ara ara sık sık değil eskiden beraber geçirdiğiniz dakikalardan bahset seni özlemesini sağla

1|0
    0|0
    • iyi diorsunda kızacak bna ben sana üzülme kendine iyi bak dedikçe sen bni sinir ediorsun diyecek duygusallığı fazla sevmeyen biri

• seviliyosun hadi iyisin erkeklerde zor gorursun oyle seyı

1|0
    0|0
    • orası öyle ama uzagımda oldgnu için ilgisi azalmış gbi gelior yada benim saçma kuruntularım mı bilemedim

• döner merak etme

1|0
    0|0
  • Oyy oyy oyy . Ölümüne yaşanacak bir aşk bu . Unutturma falan yapma saçmalama yauv .

1|0
    0|0
    • teşekkürler ama uzağımda oldğu için kendimi tuaf hissediorum

• Önemli bir düşünce örneği yinede mesafeler önemsemeli ama bu kadar değil .

• seviorum dior ama mesajlarda saoğuk davranıor gbi ne oldu diorum sevdklerimden uzaklaşıorum dior kendi kararıydı şimdi ise üzülüyor gitme diorum olmaz dior ne yapmak istedgni anlamıorum ve cemremdeki insanların yorumlardn çok sıkıldım senin bu kişyle bir gelcegn olmaz vs vs konuşuorlar

• Hayırlısı be gülüm...

1|0
    0|0
    • tabiki hayırlısı ama birşeylerde yapmam lazım bence nasıl davranmalıyım sonuçta uzagımda

• ıyyyyyyyyyyyyyy bide azının suyu aktıysa irennnçç

1|0
    1|0
  • kirlendiyse yıkamalısın yastık kılıfını dezenfekte etmek gerek

0|1
    1|0
  • Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz geçecek:/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok duygusala başlama sensiz yasayamıorm falan sevdiğini cok belli etme yani ama ihmalde etme mesela ona onun için ağladığını söleme o mesaja cevap vermeynce üstüne ck mesaj atma .eğer senin ona ne kadar bağlandığını farkederse senin için kötü olur seni tamamen fethettiğini anlayınca iliskinizin heycanıda kalmaz bence yada dvransları değisebilir

1|0
    0|0
  • bence bu çocuk seni seviyo boşuna böle şeyler düşünme üzme kendini

1|0
    0|0
    • canıım ama uzağımda katara gidecek daha bana dior senide alıcam yanıma ama bilemiorum

Yükleniyor...