Kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum :S

Okullar açıldı (son senem bu) , tüm arkadaşlarımın sevgilisi var sevgilileriyle takılyolar , ben sap gibi kaldım ya :S Yanlız başıma , bi kenara çekilip oturyorum öyle , bugün dayanamadım çıktım gittim , peki ya her gün her gün böyle nasıl olucak ya :S Keşke hiç okullar açılmasaydı daha iyidi ya bunalıma girdim bütün sene nasıl geçer böyle ya off :S

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• *Nette takıldığın süreyi minimuma çek.

*Raad ol.

*Ortamlarda takıl arkadaşının sevgilisinin hoşlandığın bi arkadaşına arkadaşlık girişiminde bulun.

*Giyimine, hareket ve sözlerine dikkat et. Kızların ne tip erkeklerden hoşlandığını düşünme senin içinden gelen davranışlardan hoşlanmalarını sağla.

*Derslerinde başarılı ol.

*Kantinde otururken arkadaşlık kurmak istediğin kızın ilgi alanını öğren ve o kızın sohbete katılmasını sağlayacak konulardan bahset. Öyle bi konu olsun ki fikrini söylemeden o mekândan ayrılmasın.

*Eğer cesaretin varsa direk konuşabileceksen elbisen çok güzelmiş ama geçen gün başkasında da aynı elbiseyi gördüm. Demen o kızı hem sevindirir hem de rekabet ortamında olduğunu hissettirir. Tabi bunu anlayacak kadar zekiyse. Öğrencinin kafası bu tür şeylere pek çalışmaz ama sen yinede bi kıza yanaşıp;

-Merhaba saatiniz kaç?

+10:53

-Bu saatten sonra manitamsın.

de bakalım napcak bende çok işe yaramıştı zamanında :D

1|0
    0|0
    • -Merhaba saatiniz kaç?

+10:53

-Bu saatten sonra manitamsın.

de bakalım napcak bende çok işe yaramıştı zamanında :D

bunu yapsam çok güzel çakar ha :D

Kızlar Ne Diyor 3

• :)

bunalima girme :)

unutmaki sen okula sevgili yapmak icin değil okumak icin gidiyorsun..kendini de zorlama gun gelcek seninde kiz arkadasin olcak,bunu unutma :)

0|0
    0|0
    • biliyorum sevgili için değil okumak için gittiğimi ama arada konuşçak arkadaşada ihtiyacım var ve arkadaş yok , hepsi sevgilisinin yanında konuşçak insan yok kaldım öyle yapa yanlız :S

• o zaman derslerde anlamadığı konuları filan anlatarak , yanına yaklaşmaya çalışim ?

• OKula git okuldan bulursun

0|0
    0|0
  • lise mi üni mi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sende kendine öğretmen sevgli yap :D

0|0
    0|0
  • lise-4'sün herhalde? Sevgili için acele etme, ta doktora bitinceye dek süren var

0|0
    0|0
  • Dur sana da bir sevgili bulalım okuldan yaa.Kampanya başlatalım hatta okulda.Bu arada yaşın kaç?

0|0
    1|2
Yükleniyor...