Trabzonspor taraftarının dün ertuğrul taşkırana yapılan hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün trabzonspor taraftarının ertuğrul taşkırana yapılan hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Trabzonspor taraftarı olarak beni çok üzen olaydır. Bu adi saldırıyı hangi densiz yapmışsa acilen tespit edilip cezalandırılmasını istiyorum

1|0
    0|0
    • ertuğrulun annesi babası ailesi yok mu kanlar içinde gördüklerinde ağlamışlar hadi bunun bir kişi yaptı ama bütün trabzonlular twitterda savundu bu olayı

• böyle adice bir şeyi savunan da , bizden değildir suça ortaktır.

Kızlar Ne Diyor 3

• bunların vukatlarından bıktım ya illa biri ölsün istiyorlar

1|1
    1|0
    • bende artık cıvıttlar bu olayın savunmaları ne biliyor musun hakem mete kalkavanın yanlış karar vermesinden

• Ülkecek hem taraftar hem insan olmayı öğreniriz umarım bir gün.

1|0
    0|0
    • bu olayda savunmaları ne biliyor musun hakem mete kalkavanın yanlış karar vermesinden

• En iyi cevabındaki de trabzonlu o yapmış mı savunmuş mu? Komik duruma düşüyorsunuz

• ama bu savunmuyor yaptıklarını en azından

• Alistirdilar artik 👏 hukmen vereceklerdi aslinda o maci.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu işleri bıraksınlar artık diye düşünüyorum... Başkanı tehdit eder, taraftarı taş atar... Sonra da başarı gelmiyor, yahu bu kafayla başarı da gelmez... Futbolu sahada oynamayı denemeliler artık...

1|0
    0|0
    • bu iho nun silahı var mafyacı ve tefeci biri parasını geciktirse sıkıyorlar ya da öldürüyorlar ya da şantaj yapıyor bu adamı sevenlerde onun gibi karaktersiz

• Adalet adalet diye Türk futbolunun içine etti trabzon şu anda bence süper ligdeki tüm çirkinlikler trabzondan çıkıyor

1|1
    1|0
    • adalet istedikleri yok bu sümsüklerin kupa istiyorlar biz kupa istemiyoruz adalet istiyoruz diyorlar ama günahsız ertuğrulun kafasını kanlar içinde bırakıyorlar şimdi biri gelecek galatasaraylı bu olayı savunacak trabzonun savunucuları

• bir kupa için yaptıklarına bakar mısın herşey bir kupa için geçenlerde bir trabzonluya twitterda kupayı daha çok seviyorsunuz insan hayatınızdan dedim evet kupayı daha çok seviyoruz dedi bak yemin ederim aynı böyle dedi şeytan kılıklılar diyip engelledim söyleyecek laf yok

• geçenlerde 15 yaşında bir çocuk İstanbul esenyurtta ankaragücü formasıyla dolaşıyormuş onu dövmüş trabzonlular fenerli sanmışlar

• futbolda şiddeti kınıyorum

1|0
    0|0
    • hakem mete kalkana kızdıkları için yapmışlar iyi olmuş diyen çok trabzonlu var

Yükleniyor...