Sizinle ciddi olduğunu söyleyen bir erkek..

Sizinle ciddi olduğunu evlenmek istediğini her fırsatta belirten bir erkek var karşınızda.. cinsel anlamda yakınlaşmalarınız oluyor ama bazen cinsellik olmasada sizi aynı derecede sever mi, sevmez mi.. merak ediyorsunuz. bu kişiyi denemek, emin olmak için naparsınız? nolur ciddi yazın. Öyle bişey yazın ki, cinsellik olmasa da beni sevdiğinden, cinselliğin şart olmadığını anlayayım..

Güncellemeler:
mesajda atıyor şimdi, günaydın aşkım uyandınmı sana aşığım kahvaltı yapıcam falan kaç gibi gelirsin diye :( kıyamıyorum da :( ama bugun dediklerinizi yapıcam, ne kadar kıyamasamda canımdan çok sevsemde, geri çekilcem bakalım yaklaştığı an.. o da hep canımdan çok seviyorum der, bakalım gerçekten ''canından'' çok mu seviyor.. ;) :) hepinize teşekkür ederim.. akşama sonucu yazıcam..
sonuç: çok üzerine gittim arkadaşlar.. istersen dokunmam, sırf gözlerine bakarım nasıl istersen dedi.. geri çekildiğim an surat asmadı, uzandı yanıma gözlerime baktı, saçımı okşadı..:)) sonra birazcık öpüştük falan öyle o kadar:) yani herşey yolunda gözüküyor.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• en alttan ikinci sırada bi gizli kullanıcı bacı var. doğru söylemiş.''Cinsel yaklaşmanı istemiyorum evlenene kadar de. Ve dediğini uygula.. Anlarsın'' benim 2 yıllık ilişkim. ve evlilik hayalleri kuruyoruz. 10-25 gün hasretlik çekince son zamanlarda bi nebze yakınlaşmamız oldu. fakat onun dışında 2 yılda , sadece 1 kez öpüştük. sonrasında bana evlenince tamamen senin olcam tarzı şeyler dedi. kendini kötü hisetmemesi için saygı duydum hatta kenedeni saklaması beni mutlu bile etti. tabi ara sıra kafamın tası atıyor. bende erkeğim diyorum ama gönül ferman dinlemiyor. severse sabreder :)

1|1
    1|0
    • bende böyle düşünüyorum.. turbulansın dediği şeyi yapmayı düşünüyorum. senin altındaki yorum. öyle yaparsam kesin anlaşılır mı? bi okurmusun

• sende de arkdaşın gibi abazalık var galiba :D öpmeden duramam sonra da daha da elevlenip ben yatmadan duramamlar başlar ee sonrada çocuk sıkılır başka tenler ararken sende BAL gibi durursun :D

• tutkusuz olmaz zaten :) tutku şart . erkek değil kıza bağlı tutkunun sınırı. yoksa erkek gittiği yere kadar gider yani

Erkekler Ne Diyor 24

• cinsellik hiç ama hiç farketmez, etkilemez diyen bir erkek ya yalan söylüyordur ya da hormonlarda sıkıntı vardır

cinselliğin şart olmadığını anlamak isteme sebebin nedir? friijitmisin? önceden erkek falandın ameliyatmı oldun? yoksa sadece herkes benim oramın peşinde diye klasik kezban tribine mi girdin

0|0
    0|0
    • yukarda yazdım sebebini.. :( sadece olmasada cinsellik ( neticede eşi değilim bi zorunluluğum yok) bana aynı davranır mı sevgisi değişir mi değişmez mi bunu merak ettim... nolur üstüme gelme, bi kız olarak bu durumu anlayamazsın erkeksin çünkü daha kolay herşey senin için.

• Arzulamak farklı sevmek farklı şeylerdir . Şahsen aşık olduğum kızla olunca resmen içine göçüyor . Mastürbasyon istemiyoru dokunmaya kıyamıyorum . Kız arkadaşım diyicem bu aralar süründürüyor ama aşık olduğum kız güzel mi güzel ee cidden hoşta kız ama duygusal anlamda birşeyler varsa cinsellik biraz zor oluyor :) .

0|0
    0|0
  • öncelikle ne kadar bir birliktelik varda bu cocuk evlılık ve ılerı görüşlerde bulunuyor 1 veya 2 yıldan azzsaaa ıstedıgını alıp gıtmek ıcındır yok hayyır 1 veya 2 yılı gecmıs ıse artık bellı zamanlarda ıstedıkce canınız cınsellık olabılır ama yuzelsel tabıkıı ılerı gıtmeden yıne ne olunacagı bılınmez ayrılabılırsınızz...hanıı ılıskıde herseyden bıraz katman lazımkı senden bulamadıgını baskalarında aramasın hemkız hem erkek fark etmez.. saygılar

0|0
    0|0
  • Bie iki hafta ortadan kaybolmayı deneyebilrisin sana ulaşamasın haber alamasın eğer seviyorsa başka bir arkadaşlık kurmayacaktır.

0|0
    0|0
  • bunu sen daha ıyı anlayacaksın..bazen cınsellık oluyor dıyorsun..bırgun dene bunu tam bırseylerı yasayacagın esnada vaz gec ıstemıyorum felan de..bakalım gercekten senı sevıyorsa tepkısı ne olacak? bunu bız buradan yasayıp senınle goremeyız oyle degılmı...

0|0
    0|0
    • bugun gidicem yanına.. yapsam bunu nolur? yüz ifadesine vs. dikkat edeyim mi nasıl anlarım bişeyleri

• kızma :( gece içim içimi yedi zaten, telefonda ona bişey diyemedim ama :(

• nedemek kızma!amaç ortada baksana...mast.. yapmaya gıdıyorsun resmen!adam nıyetını acıkca bellı etmıs zaten

• bak şöyle bi numara yapablirsn ayım geldi dersn bugn olmasn dersin. midem bulanıyor dersn sen bişiy yapınca biraz böyle kenedeni hasta gibi yap o güzellkle karşlarsa ne mutlu sana küser trip atarsa onun amacı sadce ilişki.

0|0
    0|0
  • elini ayağını çek. bakalım neler olacak . yani cinsel olarak birşeylerin olmasına izin verme bir süre o zaman kendini belli eder.

0|1
    0|0
    • tamam:) önceki yorumlarda da benzer şeyler dendi zaten, öyle yapmak en iyisi olacak sanırım..

• hı hı..

• Dur hemen yelkenleri indirme. Şimdilik birşey olmuycak zaten. Bu tutumuna bı süre devam etmen lazımki gercegi göresin.

0|0
    0|0
  • bunu anlamak çok çok kolay...seninle evlenene kadar yakınlaşmak yok..kendimi kötü hissediyorum de...ve kronometreyi çalıştır...gelirse senindir... :)))

0|0
    0|0
    • alttan alıp kabul ederse sorun yok.. tepki gösterirse, kaç mı diyorsun? :)

• rica ederim..inşallah öyle biri değildir ve ilişkiniz devam eder..bol şans

• akşama sonucu yazıcam güncellemeye de yazdım.. :) sağol.

• Flört eden erkek maymun iştahlıdır. Her kadınla cinsellik yaşamak ister. Lütfen resmi nikah yapmadan hiç bir erkekle aşırı samimi olmayın !

0|0
    0|0
  • sonucu beklıyoruz merakla ,:)

0|0
    0|0
  • iki tatlı söze kanarsan ilerde acısını çekersin sen ona kıyma aferin ama ilerde sana kıyarsa asla kimseyi suçlama ve derdini kimseye anlatma,aşk acısı çekmey aday birisin

0|0
    0|0
    • yargılamak ne kolay demi.

• teşekkür ederim :)

• bunu bence pek deneme sen. kaybedersin yazık olur ;)

0|0
    0|0
    • cinsellik yok diyemi gidecek?

• oldu paşam

• oldu walla sorun yok :D

• Nolursa olsun, evlenmeden önce cinsellik yaşarsın, sen üzülürsün. Ve bil ki, erkeklerin hemen hepsi, elde ettiği hiç bi kıza artık yatmadan önceki gözüyle bakmıyor. Sevsin yada sevmesin, birlikte olma. Tek diyeceğim bu.

0|0
    0|0
    • neden önceki gözle bakmazlar peki?

• bi erkek gözüyle duymak istiyorum?

• iyi ama her erkek için aynı şeyi söyleyemeyiz ki. Gerçekten seven ve ciddi düşünen biri ise, sen istesende zaten ya hiç yapmaz yada bu şeyden sonra seni bırakmaz. Ama öylesine biriyse (ki genele yakını böyledir) zaten amacına ulaşmış ve seni elde etmiş olur. Daha neden devam etsin ki? benimle yatan başkasıylada yatmıştır diye düşünüp gider.

• ona diceksinki evlenmeden asla cinsellik isteme benden,birde askerliğini felan yaptımı?askerliğini yapmadıysa söze gerek yok ağzıyla kuş tutsada inanma

0|0
    0|0
  • cinselliği tamamen kes. Seni bırakmazsa evlilikte ciddi demektir.

0|0
    0|0
  • Her söze kanma cinsellik istemiyorum de tepkisini ölç sonra aşırı tepki verirse ayrıl.

0|0
    0|0
  • biraz elletip okşatma :D Hala teklif'i geçerlimi gör :D

0|0
    0|0
    • herkes öyle dedi:D

• he 2 yol var işte aşk mı sex mi hangisine meyili var öğren hangi özelliği hoşuna gidiyorsa ona göre davranırsın işte

• tamam

• cinsellık olmazsa ilişki yürümez

0|0
    0|0
    • karısı değilim bişeyi değilim, ne mecburiyetim var

• evli olsak niye kasıyım kendimi, okumadın mı yukarsını? ciddi olduğunu söyleyen bir erkek diyor başlıkta.

• valla ne erkekler var güvenme bence adam sırf senle birlikte olmak için evlencem der sana güven verir alır istedigini gider böyle sorumlugun altına giremem der bence güvenme

• tamam lan tamam öyle olsun

0|0
    0|0
  • Soru kızlara yönelik gidiyorum.

0|0
    0|0
    • yok sende yaz :( nolur fikre ihtiyacım var :(

• Sevmek farklı birşey seviyorsa sorun yok.

Aslında diğer türlüde sorun yok bu dediğini kolay kolay kimse yapmaz.

• nasıl yani

• ya cinsellik olursa biraz daha iyi davranır ama istedini kepçe kepçe verme kaşık kaşık ver

0|0
    0|1
  • Cinsellik olasa diye birşey mi var? Siz askerlik arkadaşı değilsiniz tabiki olacak cinsellik.

0|0
    1|0
    • evet ama seviyor mu sevmiyor mu, cinsellik olmasa da beni hala bu derecede sever mi merak ediyorum. neticede eşi değilim, hiç bi zorunluluğum yok bişey için

• erkeklerin kadınlara sahip olmak için yaptıkları numaralardan birsi bu. bence bunu kullanıyordur. Ben böyle bişeyi her fırsatta dile getiren birinin bu konuda ciddi oluğunu düşünmüyorum.

• anladım..

• sana yakınlaşmak istediğinde müsade etme souk davran belli olur işte o zaman ilk başlarda ben seni cinsellik için sevmıyorum var oludğun için seviyorum diyecek lakin bu urum biraz uzadığında senden vazgececek :) sana bişi soyluyum mu ? gerçekten seven biri aşık olan biri kıyıpta cinsel anlamda yaklaşamaz (ERKEKLER) bu yüzden ciddiyim diyip ortada bıraktığında anlarsın gerçekten sevdiğini ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayni derecede severmi sevmezmi..bole bi suphen varsa cok kotu yaa..

nasi bi sey desem bilemedim..onu en iyi taniyan sensin..neden ole bise dusundunki?

0|0
    0|0
    • çünkü evine gidiyorum. yaz başından beri izlemek istediğimiz filmler vardı.. bugunde gidicem ve dün telefonda iyi filmde izleriz dedim. çok ilgilenmedi o kısımla, onun yerine ''aşkım iki gündür mast yapıyorum sende patlıyıcam'' dedi.. güldük ettik falan ama sonra ben gece uyuyamadım, içim içimi yedi.. sevgisinden daha önce şüphe ettim, çok kötü oldu.. yüzüne söyleyemem bunu o yüzden bende onu denemek istiyorum. nolur bugun gidicem yanına, bana bişey yaz, öyle bişey olsun ki emin olayım :(

• ozaman iste hatirlat ona bu sozunu :)

• :) sağol canım

• Cinsel yaklaşmanı istemiyorum evlenene kadar de. Ve dediğini uygula.. Anlarsın

0|1
    0|0
  • Aşk dokunmak ister.

1|0
    0|0
Yükleniyor...