Kafayı yedim :( kafamın içi boş :( yeminle kafayı yemiş gibi hissediyorum :(

kafayı yediğimi düşünüyorum artık.herkes üstüme geliyor .1 yıllık bir ilişkim var 25 yaşındayım .arkadaşımın biri evlenecek bana sen daha bekle sevgilini diyor .çok moralim bozuk dayanamıyorum düşünmekten beynimi yedim resmen :( çok zor durumdayım .sanki elimde hemen evlenmek .sevgilim daha askere gidecek .:((( iş bulacak aramızda engeller var :( çok zor durumdayım :( şimdi o arkadaşım nispet yapacak bana nişanında düğününde :(

Güncellemeler:
zaten hafta sonu arkadaşım aradı bende dedim sözlenip söz atmaktansa tanırım daha iyi dedim;) lafı koydum morali bozuldu oda benim moralimi bozuyordu ama tabiki gidicem oynıcam düğününde
sevgilimi seviyorum evlenmeyi düşünüyoruz ama 2-3 seneye kadar
ben istemezmiyim hemen evlenelim.ama engeller var.sevgilimi seviyorum anlaşıyoruz .başkasını beklesem ne olcak hemen geleceklermi ısınmadığım biriyle nasıl evlilik yapayım?söyleyin bana .herkes bekleme diyor ne ypayım sevmediğim biriyle evlenip boşanayımmı

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• evlenmek önemli değil ki önemli olan onu bir ömür boyu sürdürebilmek sen neden insanların söylediğine bu kadar takıyorsun bende 24 yaşındayım bana da hade kızım bul birini de evlen diyorlar benim acelem yok diyorum gerçektende acelem yok seninde olmasın hem 25 yaş çok geç bi yaş değil millet 30 yaşında evleniyor daha geç hatta inan bana evde bulduğun o huzuru o rahatlığı evlilikte bulamayabilirsinde acelede etme herşey yavaş yavaş olur.

0|0
    0|1
    • Gercekten çok güzel yorumlaöişsiniz.Haytı akişina doğallıgına bırakmak gerek...Hayırlısı degil mi ama?

• herşeyin bir zamanı var şahsen söylediklerine katılmıyorum ama 24 sorun değil yarın birgün 25-26 olduğun zamanda aynı yorumu bekliyoruz senden

• inan aynı yorumu yapıyor olucam bunda şüphen olmasın 25 ede birşey kalmadı 3 ay sonra 25 önemli olan evlenmek değil doğru insanı bulup evlenmek anlayana tabi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevdiceğin

kokusuna

bulanmadan

uykuya

dalınan

her

bir

gecenin

ömür

hanesine

'alacak' olarak

geçmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Kader kısmet arkadasım.Hayırlısı neyse o olsun.Böyle takıntı yaparsan ..Hayat zor geçer.Zamanı akişina bırak. Hayat devam ediyort

0|0
    0|0
  • düşünce olarak sana katılıyorum neticede bir bayanın evlenme yaşı 25 ama sanlamadığım askere gitmeden evlenelim diyormu?eğerki evlenmem diyorsa anında kurtul acı çekmenizi istemiyorum ve değmeyecek insanları beklemenizide anlamıyorum ne acı çeken kızlar var burada yazık değilmi,al karşına aslanlar gibi konuş şahsi düşncemi sorarsan asla senle evlenme düşüncesi olmayacak ilerde,sıcağı sıcağına herşey

0|0
    0|0
    • nişan yapacak seneye

• nasip..

• kesinlikle..kadere ve kısmete inanan insanlarız inş mutlu sona ulaşırsın..

• :D yaa kusura bakmada o arkadaşın ergen mi koca insanlarsınız ne bu yok benim sevgilim var senin varrr mııı baaak ? hıh falan gibi :D:D:D sevgilin de işlerini yoluna soksun alır seni meraklanma kız :)) çocukla çocuk olup moralini bozma

0|0
    0|0
  • walla yerınde olsam nişanında da, düğününde de karşısına geçer göbek atarım sen önce bu b..ku ye bı goreyım tedbırımı alayımda sonra evlenırım dercesıne :) moralını bozma hiç derım şimdiki evlılıklerın suyu çıktı ıyıce...

0|0
    0|0
  • bu devirde 30 unda evlenecen..evleneceğin biriyle en az 2 sene gezecen..tabi maddiyatda önemli unsur...para olmazsa aşk olmaz

0|0
    0|0
  • peki sorun ne şimdi? hanginiz daha önce evlenip ötekine hava atacak sorunu mu? "laf koymak" falan bunları aşın artık yaşınız 30'a geliyor

0|0
    0|0
  • Arkadaşım diyorsun ama hiç arkadaşın gibi gelmedi bana, bildiğin düşman. Senin zaafını öğrenmiş oradan çalışıyor seni yıpratmaya. Bence onunla arkadaşlığı kesmelisin.

0|0
    0|0
  • Aranızdaki rekabet yüzünden bir gerginlik yaşıyosun sanırım

0|0
    0|0
  • ya senin ilen baskı yapmıyorda arkadaşına ne oluyor. :)

0|0
    0|0
  • Evlensinler bakalım çok meraklılar. Bir anlaşamasınlar hayat zindan olur ikisine de.

0|0
    0|0
  • aga birisi de çıkıp demiyor ki bu nedir

0|0
    0|0
  • sende evlenirsin merak etme seni seven ve sevdiğin biriyle

0|0
    0|0
  • çok enterasan ama çok güldüm kafayı yedim yeminle yedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kişisel gelişimden nefret ediyorum ama tekmele şu buhranlarını

nöronlarına nefes aldır, yalnız kal biraz, engelleri mutsuz nöronlar yenemez

0|1
    0|0
  • Aman tatlım ya ben evlendim/boşandım da ne oldu... Doğru Erkeği bulduğunda kaçırma derim. Gerisi boş valla... Arkadaşın umarım mutlu olur. Sırf evlenmek içinde evlenme, Kafaya da takmana değmez...

0|0
    0|0
  • Allah yardmcn olsun..

0|1
    0|0
  • biraz büyütüyorsun galiba..arkadaşında seni kıskanıyor sanki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...