Hangi̇ futbolcular daha i̇yi̇? (anket)?

Aşağıdaki futbolcu karşılaştırmalarından sizce hangisi daha iyi? (Arkadaşla iddialaştık objektif olunuz..)

Van Hooijdonk X Demba Ba

Roberto Carlos X İbrahim Üzülmez

Alex De Souza X Fernandes

Mehmet Topal X Atiba Hutchinson

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir Galatasaray lı olarak cevaplıyorum :D Carlos ile deli iboyu karşılaştırcak değiliz :D tabi ki de deli ibo :D
    van hooidonk ile demba ba karşılaştırması yersiz olur bence... çünkü hooijdonk santrafor oynamıyordu..
    alex fernandes karşılaştırmasında ise alex diyorum..
    Mehmet.. atiba berabere kalır :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neye göre seçecegiz ilk karşılaştırmayı bilemedim mevkiler farklı

Roberto Carlos o mevkide dünyanın en iyilerindendi Deli İboyu çok sevsemde

Alex bu ülkeye gelip bir takıma en çok katkı saglayan oyuncu ama Fernandesinde yeteneği göz ardı edilmemeli (çalışmayı sevmiyir belliki)

Atiba kesinlikle tercihim olur hem hücum organizasyonlarının hem defansın merkezi.

0|0
    0|0
  • Van hooijdonk ve Alex de souza bence. İkisi de zamanında gayet iyiydi frikik gollerinde.

0|0
    0|0
  • Alex

0|0
    0|0
  • Adanalı ronaldo

0|0
    0|0
  • -Demba ba
    -carlos
    -alex
    -atiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir gs li olarak cevaplayayım.
    van hoojidonk - demba ba eşit tanınmışlıkta iki furbolcu mevkileride aynı değil. ikisine cevabım notr olacak.
    ikincide tabiki roberto carlos. tartışılmaz.
    üçüncüde verdiği katkı , istikrar , ve ahlak olarak tabiki alex ama yetenek olarak fernandes daha yetenekliydi. yontulmamış viz kalası gibi. işte.
    atibayıdaq çok duyuyorum ama bir iki maç izledim yorum yapmam.

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak : Hooijdonk ve Demba Ba farklı mevki oyuncular karşılaştırılması yersiz. Carlos ve İbrahim ise biri dünyanın en iyi sol beklerinden diğeri beşiktaşın efsanesi o yüzden açık ara Carlos. Alex tabiki de yorum bile yapmıyorum. Mehmet Topal ile Atiba arasında ise her ikisi de aynı özelliklere mevcut oyuncular. O yüzden bu ikisi ayırt etmek zor. :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı yım ama Alex iyiydi Gelmiş geçmiş hala oynuyan En iyi oyuncu Ronaldinhodur bence

0|0
    0|0
  • Kıyaslanmayacak adamlar koymussun.

0|0
    0|0
  • roberto carlos

0|0
    0|0
Yükleniyor...