Yardiminiza ihtiyacim var? Basen ve bel?

Aarkadaslar benim belim cok kalin kalca tarafim ise cok az yani basenlerim hic yok denecek kadar az butun kilom ust tarafta goguslerimde veya belimde dengelemek icin hangi hareketleri egzerszleri yapmaliyim kacartane

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersiz değilde güzel bir beslenme programı ve spor yapman gerekiyo. GÜnlük ihtiyaacın olan protein ve karbonhidratı almalısın kesinlikle.. Aksi taktirde çok çirkin bir vücudun olacaktır. Yeterli karbonhidrat (yulaf, bulgur, esmer pirinç, haşlama patates) protein (yağsıztavuk eti ve kırmızı et, yumurta, süt) ve yağı (zeytinyağ, badem fındık fıstık) alırsan ve ağırlık antremanı yaparsan harika bir vücudun olur. Kızlar ağırlık antremanı yapınca erkek gibi kaslı kolları olacak iri iri göğüsleri kaslı kaslı popoları olacağını sanıyolar. Oysaki öyle bir şey yok. Erkekler yıllarca uğraşıyor o vücut içinde bazıları yapamıyor. Yapınız gereği genleriniz gereği öyle olmanız zaten imkansız (TESTESTERON HORMONU ALMIYORSA İĞNE İLE)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onun ekzersizi yok yaratılış

0|0
    0|0
  • Gözümde canlanmadı bilemedim

0|0
    0|0
  • squat öneririm sana o zaman yap belki işe yarar

0|0
    0|0
    • Evet dun. basladim yapmaya bacaklqrim cok agridi hamlmsim resmen

• vücut hareket etmeye etmeye hamlamış o yüzden ağrı oluşmuştur, ben de 3 senedir futbolu bıraktığımdan beri ne spor ne bişey benim ki de hamlamıştır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...